Tag: Rozana

Rozana Radi tregon pengun e jetës: Fatkeqësisht s’do e ndryshoja realitetin

14/04/2021

Këngëtarja e dashur për publikun, Rozana Radi ka realizuar së funmi një bisedë virtuale me fansat, ku iu ka dhënë mundësinë që t’i bëjnë pyetjet ... Read More

Dedikimi emocionues i Rozanës për prindërit e ndjerë, prek zemrat e të gjithëve

13/02/2021

Këngëtarja Rozana Radi, ka kohë që është pjesë e estradës. Përgjatë këtyre viteve ajo ka lansuar hite të ndryshme, gjithashtu edhe bënë tekste të këngëve ... Read More

Rozana Radi rrënqeth me dedikimin për prindërit e ndjerë: Harroja që s’do t’ju kisha gjithmonë

12/02/2021

Këngëtarja Rozana Radi ka bërë një postim prekës në rrjetet sociale, për prindërit e saj, të cilët i ka humbur disa vitë më parë. Rozana ... Read More

“Kini kujdes, korona nuk qenka shaka”, Rozana Radi tregon eksperiencën e saj pas infektimit me Covid-19

18/12/2020

Këngëtarja Rozana Radi rezultoi pozitive me Covid-19 pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë këngëtarja Radi me anë të një postimi në ... Read More

Infektohet me koronavirus Rozana Radi: Shpresojmë të shkoj gjithçka mirë

07/12/2020

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Rozana Radi ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka bërë me dije vetë Rozana me anë të një postimi ... Read More

Këngëtarja shqiptare rezulton pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja e saj

06/12/2020

Rozana Radi rezulton pozitive me Covid-19. Rozana Radi ka treguar se ajo rezultoi pozitive në testin për Covid-19. Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi ka ... Read More

Dasëm në horizont! Rozana Radi jep lajmin: Do të martohem aq shpejt sa s’ta pret mendja

13/08/2020

Këngëtarja e njohur Rozana Radi duket se së shpejti do t’i japë fund beqarisë.  Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi zhvilloi ... Read More

E kritikuan për peshën, Rozana Radi: Një kg më shumë nuk më bën më pak të lexuar

07/08/2020

Këngëtarja Rozana Radi duket se ka pasur kritika të shumta për peshën e saj. Mirëpo, kjo nuk e bën atë më pak inteligjente apo më ... Read More

Shembja e Teatrit/ Reagon Rozana Radi: I vratë për herë të dytë ata që s’janë më, lamtumirë…

17/05/2020

Këngëtarja Rozana Radi ka reaguar lidhur me shembjen e Teatrit Kombëtar. Përmes një postimi në Instagram, Rozana thotë se sot ju dha lamtumira historisë, Pirro ... Read More

Rozana Radi rrëfen sëmundjen nga e cila vuan: Këto ditë më janë shtuar frikërat

19/04/2020

Këngëtarja Rozana Radi e ftuar në një lidhje direkte për emisionin ‘Jo vetëm modë’, tregoi se vuan nga një sëmundje. Ajo shtoi se vuan nga ... Read More

Rrëfehet Rozana Radi: Ja si përfundova me gjoks bullgareje

25/03/2019

Rozana ka treguar historinë interesante si ka vendosur të zmadhojë gjoksin e saj.Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Rozana Radi e ka pranuar hapur se ka ... Read More

Rozana Radi: Nuk do të falja për hirë të dashurisë

07/03/2019

Këngëtarja dhe tekstshkruesja, Rozana Radi, mund të mos jetë shumë aktive në skenë, por gjithsesi ajo është aktive në rrjetet sociale. Bukuroshja vazhdimisht komunikon me ... Read More