Tag: romantikë

Gjëra interesante për ju janë rezervar sot nga horoskopi

05/12/2019

Parashikimi i horoskopit për sot. Dashi Nëse nuk jeni të përfshirë në një marrëdhënie romantike, mos u surprizoni nëse kjo ndodh sot. Ka gjasa të ... Read More

Si të shmangim mushkonjat gjatë verës

30/06/2019

Asgjë nuk mund t’ua prish mbrëmjet romantike verore sikurse mërzia nga mushkonjat. Por me ndihmën e disa aleatëve natyrorë, zhurma dhe thumbimet do t’i takojnë ... Read More

Vazhdon romanca e çiftit Bieber

31/05/2019

13:07 | 31 Maj 2019 13:07 | 31 Maj 2019 Hailey Bieber së fundmi ka ndarë disa imazhe romantike me bashkëshortin e saj Justin Bieber. ... Read More

Beyonce dhe Jay Z darkojnë nën masa të rrepta sigurie

28/04/2019

Foto: Kevin Mazur/Getty Images Beyonce dhe Jay Z kanë pasur darkë romantike, ndërsa ishin të rrethuar nga masa sigurie. Beyonce dhe Jay-Z shkuan në “Brooklyn ... Read More

‘Gylsereni’ pranon propozimin për martesë të Necati Kocabayt

19/03/2019

Aktorja Nurgul Yesilcay është parë teksa ka pasur një darkë romantike me të dashurin, Necati Kocabay. Dyshja e kinematografisë turke tashmë kanë vendosur që të ... Read More

Meg Ryan tani edhe producente e filmave

19/02/2019

Një mbretëreshë pa konkurrencë e komedive romantike, Meg Ryan ka vendosur të krijoj shtëpinë e saj të prodhimit dhe po përgatiste tashmë filmin e saj ... Read More

Hollywoodi ende flet për këto skandale të dashurisë

02/01/2019

Ka pasur gjithmonë interesim të madh të publikut rreth marrëdhënieve romantike dhe martesat e personave të famshëm. Në fakt, veçanërisht nëse kjo marrëdhënie u shënua ... Read More