Tag: Robert

Lewandowski mungon kundër Anglisë

29/03/2021

Lewandowski mungon kundër Anglisë. Robert Lewandowski do të mungojë në ndeshje e Polonisë kundër Anglisë në kualifikime për Kupën e Botës 2022. Ndeshja e Robert ... Read More

Pas ndarjes nga Patrisi, ky është raporti që ka Roberti me Tunën

28/03/2021

Këngëtari Robert Berisha nuk heziton së foluri publikisht për jetën e tij private. I ftuar në emisionin “E Diell”, ai rrëfeu gjëra të shumta duke ... Read More

Nuk është asnjë lojtarë i Liverpoolit, Klop tregon cili është futbollisti me i mirë që e ka stërvitur

18/03/2021

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka veçuar ish-sulmuesin e vet në Borussia Dortmund, Robert Lewandowskin, si talentin më të mirë të cilin e ka ... Read More

Probleme për Liverpool, një tjetër lojtar i lënduar

09/03/2021

Shtohen problemet për Liverpool. Robert Firmino pritet të humbasë ndeshjen e Liverpoolit ndaj RB Leipzig në kuadër të Ligës së Kampionëve. Të mërkurën The Reds ... Read More

U përfol se është në lidhje me Robert Berishën, reagon modelja italiane

02/03/2021

Këngëtari i dashur për publikun Robert Berisha ishte kryefjala e mediave rozë disa ditë më parë, pasi u përfol se kishte nisur një lidhje me ... Read More

Roberti në darkë ‘romantike’ me personazhin që e njihni të gjithë

15/02/2021

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More

U filmuan duke u puthur, por ja si është e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen e njohur

13/02/2021

Këngëtari dhe moderatori Robert Berisha ka qenë shumë I komentuar së fundmi në mediat rozë, pas videove ku shfaqej në shoqërinë e modeles italiane, Maria ... Read More

Çfarë po ndodh mes Robertit dhe modeles italiane? ‘zhdukin’ njëri-tjetrin…!

13/02/2021

Robert Berisha duket se ndau rrugët me Maria Bove. Ditët e fundit, Robert Berisha ka qenë emër shumë i komentuar në shtypin rozë, për shkak ... Read More

Roberti nuk e ka ndërmend të ndalet, pamje tjera private me të dashurën italiane

12/02/2021

Roberti s’di të ndalet, foto tjera private me të dashurën italiane. Robert Berisha ka nisur një romancë të re dashurie dhe lidhjen e tij nuk ... Read More

Mësohet se kush është vajza seksi që u pa duke u puthur me Robert Berishën

10/02/2021

Kush është Maria Bove, modelja italiane që u pa duke u puthur me Robert Berishën. Maria Bove e njohur si Mari J është një modele ... Read More

Roberti darkon me modelen e njohur

10/02/2021

Robert Berisha në darkë me modelen italiane. Roberti darkoi me modelen e njohur. Robert Berisha mbrëmë shijoi një darkë me modelen e njohur italiane, Maria ... Read More

Robert Berisha me dedikim prekës një muaj pas vdekjes së nënës

09/02/2021

Një muaj pa të ëmën, Robert Berisha me dedikim prekës. Sot janë bërë një muaj që nga vdekja e nënës së muzikantëve të njohur shqiptarë, ... Read More