Tag: Robert

Robert Aliaj humb të vëllanë dhe përlot me mesazhin prekës

13/01/2021

Ditën e sotme artisti Robert Aliaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij lajmin e hidhur për humbjen e të vëllait, Rexhep Aliaj, i ... Read More

Pas humbjes së nënës, Robert Berisha merr këtë vendim

12/01/2021

Robert dhe Patris Berisha vetëm pak ditë më parë humbën njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre. Së fundmi, moderatori ka marrë një vendim të ... Read More

Roberti i pikëlluar për vdekjen e nënës, publikon imazhin me prekës që ka në telefonin e tij

12/01/2021

Robert Berisha publikon një foto të nënës së tij bashkë me Reneen. Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet ... Read More

Pas vdekjes së nënës, Roberti merr vendimin e papritur

11/01/2021

Para pak ditëve Robert dhe Patris kanë humbur nënën e tyre, Teutën. Lajmin e ish-vjehrres e kanë marrë rëndë edhe Tuna e Nora, përcjell ORAinfo. ... Read More

Nora Istrefi kujton ish-vjehrrën: Më ke dashur, ke qenë gjithmonë shoqja ime

09/01/2021

Ditën e sotme nëna e Robert dhe Patris Berishës ndërroi jetë. Lajmin e hidhur e dha i pari Patrisi i cili me një status të ... Read More

Robert dhe Patris Berisha humbin nënën, postimi prekës në rrjetet sociale

09/01/2021

Robert dhe Patris Berisha kanë humbur nënën e tyre. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Patris me anë të një njoftimi në Facebbok, ... Read More

Vdekja e nënës së Robertit, Nora i mërzitë të gjithë me mesazhin lamtumirës

09/01/2021

Mëngjesin e sotëm, Robert dhe patris Berisha morën lajmin e hidhur për humbjen e personit më të shtrenjtë për ta. Nëna e tyre, Teuta Berisha, ... Read More

Roberti tregon se ku ka vendosur ta kaloi këtë vikend

08/01/2021

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More

“Kush e ka patur gruan më të bukur?”/ Robert Berisha: Unë e kam pasur më të bukur se Patrisi

03/01/2021

Robert dhe Patris Berisha kanë qenë të ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në një intervistë ku kanë folur edhe për jetën e tyre ... Read More

Robert Berisha dhe Ada Luka vijnë me “Kismet”

19/12/2020

Robert Berisha dhe Ada Luka publikojnë këngën e re “Kismet”. Këngëtarët Ada Luka dhe Robert Berisha ka në publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. ... Read More

Renee e do shumë axhin Patris, shikoni ҫfarë bëjnë ata së bashku

12/12/2020

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More

Reja e Gilit ua kalon krejt nuseve të estradës

29/11/2020

A e ka parë Gili ketë foto të resë së saj? E dashura e Robert Beranit, djalit të Gilit dhe Ilir Beranit, po jeton ditët ... Read More