Tag: rikthehet

Yllka Gashi rikthehet në kohë, nuk do ta njihni në këtë foto

30/07/2021

Yllka Gashi rikthehet në kohë, publikon foto të vitit 1997. Aktorja është rikthyer në kohë.Yllka Gashi, ka publikuar një imazh në rrjete sociale derisa është ... Read More

Ronaldo rikthehet në Torino

25/07/2021

Ronaldo rikthehet në Torino sot. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo pritet të kthehet në Torino sot dhe të fillojë përgatitjet parasezonale të hënën. Kontrata e ... Read More

Punë e kryer: Edinson Cavani rikthehet në Serie A

23/07/2021

Marrëveshja është arritur: Edinson Cavani rikthehet në Serie A. Edinson Cavani rikthehet në Serie A! Sulmuesi i Manchester United, Edinson Cavani është shumë pranë rikthimit ... Read More

Roberto Mancini flet për fitoren e titullit: Isha shumë i emocionuar, ja pse shpërtheva në lot

20/07/2021

Pas më shumë se një javë nga triumfi në Wembley, Roberto Mancini rikthehet të flasë për emocionet e forta që i dhurojë titulli i fituar ... Read More

Shaqiri rikthehet në Serie A

19/07/2021

Xherdan Shaqiri rikthehet në Serie A. Shkëlqeu në Europian, Xherdan Shaqiri rikthehet në Itali. Sulmuesi i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri pritet të largohet nga Anfield Road ... Read More

Icardi nuk heq dorë nga Juve, transferimi i tij në Torino varet nga C.Ronaldo

18/07/2021

Mauro Icardi dëshiron të rikthehet në Itali dhe Juventus është destinacioni i tij i preferuar. Ky nuk është një lajm i ri në fakt, pasi ... Read More

Serie A propozon: 100% stadiumet plot me tifozë të vaksinuar

15/07/2021

Nga 22 gushti Serie A rikthehet në fushë për sezonin 2021/22. Drejtuesit e Serie A kërkojnë që sezonin e ri ta startojnë me stadiumit me ... Read More

Pothuajse punë e kryer: Cavani rikthehet në Serie A

14/07/2021

Marrëveshja është arritur: Edinson Cavani rikthehet në Serie A. Edinson Cavani rikthehet në Serie A! Sulmuesi i Manchester United, Edinson Cavani është shumë pranë rikthimit ... Read More

“Bomba” e ditës: Paqueta rikthehet në Serie A

08/07/2021

Paqueta rikthehet në Serie A, tek rivalët e Milan. Lucas Paqueta është shumë pranë rikthimit në Serie A pas aventurës që kishte me Milanin disa ... Read More

Emër ri për mesfushën e Milanit, një njohje e vjetër e Serie A

02/07/2021

Emër i ri për mesfushën e Milanit. Qëllimi i parë mbetet të rikthehet Tiemoué Bakayoko te kuqezinjtë. Francezi – kontrata e të cilit skadon në ... Read More

E thjeshtë dhe e përulur, Marina Vjollca poston foto magjepëse

20/06/2021

“Më keni munguar”, Marina Vjollca rikthehet në rrjete sociale pas një pauze. Marina Vjollca ka joshur ndjekësit me imazhin e fundit. Marina Vjollca së fundmi ... Read More

Fillojnë problemet serioze për Milanin

18/06/2021

Telashe për Milanin, Ibrahimoviç operohet në gju dhe rikthehet në tetor. Zlatan Ibrahimoviç mundohej shumë nga problem në gjurin e majtë. Dëmtimi që pësoi në ... Read More