Tag: reperit

Bukuroshja e Policisë së Kosovës qenka fanse e këtij reperi, publikon foto

03/12/2021

Policja kosovare fanse e reperit të njohur. Linda Aliu, njihet si policja më seksi në vend. Për të, kanë shkruar edhe mediat ndërkombëtare. Por, këtë ... Read More

Urime, MC Kresha po bëhet baba për herë të dytë

02/10/2021

Ka lajme të mira nga reperi, MC Krsha. Vetëm një vit pas lindjes së vajzës së parë të reperit nga Kosova Mc Kresha, duket se ... Read More

Pallto të gjatë lëkure dhe xhinse, Sara paraqitet plot stil për stinën e vjeshtës

25/09/2021

Pikërisht kështu ka vepruar sot Sara Hoxha, gruaja e reperit kosovar Ledri Vula, ku është paraqitur përfekt me veshje të stinës vjeshtore. Sara, e cila ... Read More

“Nuk mund ta besoj vëlla”, Morena Taraku vajton reperin e vdekur

03/09/2021

Modelja kosovare, Morena Taraku ka reaguar e tronditur për ndarjen nga jeta të reperit të njohur grek, Mad Clip pas një aksidenti fatal në Athinë. ... Read More

Çfarë po zihet mes reperëve kosovar? Loredana i dërgon zemra Don Xhonit

10/08/2021

Loredana së fundmi i ka bërë një dhuratë reperit nga Drenica, Don Xhoni. Duket se kanë një miqësi të ngushtë, duke etiketuar njëri-tjetrin në postimet ... Read More

Kjo është arsyeja e vdekjes së vajzës 4-vjeçare të reperit të famshëm

05/08/2021

Zbulohet arsyeja e vdekjes së vajzës 4-vjeçare të reperit të famshëm. Vajza e këngëtarit të famshëm Fetty Wap ka ndërruar jetë në moshën katër vjeçare. ... Read More

“Nuk e di si kalon mirë Sara me ty”, Xheraldina i kthehet ndjekëses

07/07/2021

Sara dhe nëna e reperit Ledri Vula, Xheraldina kanë treguar se kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën. Për më tepër, Xheraldina është shprehur ... Read More

‘A shtatzënë je a’, bashkëshortja e Lumit B habit me përgjigjen

02/07/2021

Shtatëzënë për herën e dytë? Bashkëshortja e Lumi B thyen heshtjen Bashkëshortja e reperit, Lumi B, Miranda, nuk preferon të shfaqet shumë në publik, megjithatë ... Read More

“Sakrifikove gjithçka për ne!” Gjiko urim plot ndjenjë Elitës për ditëlindje

28/06/2021

Festë në familjen Gjikolli. Moderatorja e njohur dhe bashkëshortja e reperit Gjiko, Elita Rudi feston ditëlindjen. Çifti së bashku me dy fëmijët, Zëri dhe Bota, ... Read More

Çuni më i ëmbël! Ja urimi i Ledrit për ditëlindjen e Sarës

19/06/2021

Sot partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha, feston ditëlindjen e saj. Sapo ka hyrë mesnata, në rrjete sociale kanë nisur urimet e shumta nga ... Read More

“Gjysh, por dukesh në të njëjtën moshë me mua”, mos i humbni fjalët e Ledrit në ditëlindjen e të atit

12/06/2021

Sot, babai i reperit shumë të dashur për publikun shqiptar, Ledri Vulës, feston ditëlindjen. Agroni ka marrë urimet e para dhe më të ngrohta nga ... Read More

“Je si burrë”, Sara Hoxha i kthehet ndjekësit

22/05/2021

Sara Hoxha, bashkëshortja e reperit të njohur Ledri Vula është mjaft aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ... Read More