Tag: regjistrojë

Khabib fiton me nokdaun, kampion i padiskutueshëm

24/10/2020

Khabib Nurmagomedov shënon fitoren e tij të 29-të. Ylli rus i UFC, Nurmagomedov, ka arritur të regjistrojë një tjetër fitore në rekordin e tij në ... Read More

F1 2019: Dominimi i Hamilton – britaniku në ndjekje të ‘fantazmës’ gjermane’

01/01/2020

Anëtari i Mercedes, Hamilton, ka arritur që edhe këtë vit të jetë fitues i kampionatit, dhe të regjistrojë edhe titullin e tij të gjashtë të ... Read More

Chelsea 2:2 Burnley, notat e lojtarëve

22/04/2019

Chelsea ka dështuar të regjistrojë fitore në xhiron e 35-të në Premierligë. Skuadra e Maurizio Sarrit është ndalur me një barazim ndaj skuadrës së Burnley, ... Read More

Penalja blen kamera për incizimin e seancave, tenderi kap shuma të larta

02/03/2018

2 March 2018 / 15:21 Gjykata penale seancat gjyqësore do t’i regjistrojë me 16 kamera full HD, ndërsa fjalimet e të akuzuarve dhe avokatëve do ... Read More