Tag: raportua

Insigne po transferohet në Milan?

08/04/2021

Sipas asaj që u raportua nga Peppe Di Stefano në Sky Sport 24, këtë pasdite Vincenzo Pisacane, agjent i Danilo D’Ambrosio dhe Lorenzo Insigne, shkoi ... Read More

Bujar Qamili flet për infektimin me Covid-19: Ishte një traumë

16/03/2021

Këngëtari Bujar Qamili në dhjetor të vitit të shkuar u infektua me koronavirus, ndërsa u raportua se ndodhej në terapi intensive në spitalin Infektiv. Mirëpo ... Read More

Grushte e shkelma në mes të Tiranës me Finemin? Reagon për herë të parë Don Xhoni

10/02/2021

Mbrëmjen e djeshme u raportua për një përleshje fizike në Tiranë mes dy reperëve shumë të njohur dhe të ndjekur. Në një video ku shihej ... Read More

Besa Gashi, ndahet përfundimisht nga bashkëshorti

23/01/2021

Vetëm një javë pasi u raportua se “Miss Kosova 2013”, Mirjeta Shala, i dha fund martesës së saj, vjen lajmi se edhe një tjetër ish-miss ... Read More

Detajet/ Përdorën emrin e Ardit Gjebreas dhe bashkëshortes së tij, ja mashtrimet që kryen

15/11/2020

Në fund të muajit tetor u raportua në disa media se Ardit Gjebrea kishte rënë pre e një mashtrimi. Një person duke përdorur identitetin e ... Read More

Sherri në protestë/ Flet Stresi: Ne shkuam t’i ndihmonim, ata nxorrën pankarta kundra Berishës e Bashës

19/05/2020

Ditën e djeshme u raportua për tensione në protestën e Aleancës për mbrojtjen e Teatrit dhe në fakt pati disa përplasje aty dhe provokime me ... Read More

Gold AG porosi Serbisë: Tash nuk vdes prej plumbi, por ki me vdek prej tute

29/05/2019

Një ish polic serb u raportua se ka vdekur pasi ka dëgjuar për aksionin e Policisë së Kosovës, shkruan lajmi.net. Sipas medieve serbe, zëvendësdrejtori i ... Read More

Pas Noizyt, Dafina Zeqiri ‘prish’ shoqërinë edhe me Dhurata Dorën?

03/05/2019

Duket se 'sherret' mes Dafinës dhe artistëve nga estrada shqiptare nuk kanë të ndalur. Ditë më parë u raportua për një prishje të mardhënieve mes ... Read More

Galaxy View 2 lansohet zyrtarisht (Video)

25/04/2019

Vitin e kaluar u raportua se Samsung mund të punonte për një pasues të tabletit masiv Galaxy View. Thashethemet dolën të sakta, pasi Samsung zyrtarisht ... Read More

Zidane heq dorë nga Mbappe, i do këta tre lojtarë

09/04/2019

U raportua se Real Madrid e dëshiron transferimin  e Kylian Mbappes gjatë afatit kalimtar veror. Por, siç duket Zinedine Zidane nuk e dëshiron transferimin e ... Read More

Gjendet vajza e humbur nga Shkupi

06/04/2019

Alsat 2019-04-06T14:07:17+02:00 Vajza e cila më 1 prill u raportua si e humbur, dje është gjetur nga policia. Babai i vajzës më 1 prill në ... Read More

Zbulohet shifra e parave të hyra në FFK brenda një viti

28/03/2019

Federata e Futbollit e Kosovës ka mbajtur Kuvendin e Rregullt të Punës.Në këtë Kuvend, u raportua se buxheti i FFK-së për vitin 2018 ka arritur ... Read More