Tag: raportojnë

Reuters: Covid-19 po dëmton shëndetin mendor të gazetarëve

24/07/2020

Një numër i konsiderueshëm i gazetarëve që raportojnë për COVID-19 , po shfa.qin shenja ankthi dhe depresioni, sipas një studimi mbi gjendjen ak tuale të ... Read More

Me Sarrin te Juventus vjen edhe Romagnoli

04/06/2019

22:18 | 4 Qershor 2019 22:18 | 4 Qershor 2019 Mediat italiane vazhdojnë të raportojnë për planet e Maurizio Sarrit, në rast se angazhohet në ... Read More

CIVIL: Raportohen parregullsitë zgjedhore

20/04/2019

Alsat 2019-04-20T20:06:32+02:00 Qendra për Liri, CIVIL inkurajon të gjithë qytetarët që të raportojnë parregullsitë e çdo lloji. Presionet, kërcënimet, shantazhet, korrupsionin, ryshfetin, keqpërdorimin e resurseve ... Read More

Barca me ofertë marramendëse për Rashford

18/04/2019

Barcelona po synon të përforcojë fazën e sulmit. Mediet në Spanjë raportojnë se dëshirë e Barcelonës për fazën e sulmit gjatë afatit kalimtar të verës ... Read More

Arsenal po e konsideron shitjen e Granit Xhakës

14/04/2019

Lajme të papritura rreth Granit Xhakës po vijnë sot nga Anglia. Mediet britanike raportojnë se skuadra e Arsenal po e konsideron mundësinë për ta shitur  ... Read More

Real Madridi e bën gati ofertën marramendëse për Pogban

29/03/2019

Mediat angleze raportojnë se Paul Pogba është i lumtur në Manchester United, por nuk dëshiron ta vazhdojë të gjithë karrierën e tij aty. Real Madridi ... Read More

Mourinho në Milano, takim me drejtuesit e Interit?

07/02/2019

Mediat italiane raportojnë se Jose Mourinho është aktualisht në Milano dhe do të drekojë me drejtuesin sportiv të Interit, Beppe Marottan gjatë ditës së enjte.  ... Read More

Moti i keq paralizon Durrësin dhe Vlorën, mbyten disa varka peshkimi (Video)

03/02/2019

Mëngjesi i sotëm e ka gjetur sërish me mot të keq qytetin e Vlorës. Mediat shqiptare raportojnë se lundrimi detar vijon të mbetet i pezulluar ... Read More

Juventusi cakton çmimin e Benatias

24/01/2019

Mediat italiane raportojnë se Juventusi të konsideronte shitjen e Medhi Benatias për 10 milionë euro, me raportet e ofertave nga Al Duhail, Al-Ittihad dhe Fulham. ... Read More

Nota verbale të cilën MPJ e Maqedonisë e dërgoi në Athinë

17/01/2019

17 Janar 2019 / 12:50 Fqinjët përveç se raportojnë, ata kanë edhe deklaratë interpretuese, i tha dje kryeministri grek Aleksis Cipras liderit të Demokracisë së ... Read More

Ramsey pritet t’i kryej gjatë ditës testet mjekësore te Juventusi

13/01/2019

Mediat italiane raportojnë se Aaron Ramsey do t’i nënshtrohet sot (e diel) në Londër testeve mjekësore te Juventusi, pasi mesfushori i Arsenalit mund të nënshkruhet ... Read More

David Luiz i hapur për rikthim te Benfica

11/01/2019

David Luiz thuhet se është i gatshëm të rikthehet te ish-skuadra e tij, Benfica, raportojnë mediat angleze.   Mbrojtësi i Chelseat, Luiz, është duke u ... Read More