Tag: raportohet

Kjo është pasuria e Dua Lipës

03/04/2021

Zbulohet pasuria e Dua Lipës Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, raportohet se ka siguruar një vlerë prej 20 milionë funtesh nëpërmjet dy kompanive ... Read More

Alarm te Torino, tetë lojtarë pozitivë me koronavirus

26/02/2021

Torino “vatër” e koronavirusit. Torino ka 10 raste të koronavirusit dhe Nicolas Nkoulou raportohet se është lojtari i tetë që rezulton pozitiv në klubin italian. ... Read More

Konfirmohet përfundimisht e ardhmja e Upamecanos

12/02/2021

Konfirmohet përfundimisht e ardhmja e Upamecanos. Qendërmbrojtësi i Leipzig, Dayot Upamecano, raportohet se ka arritur marrëveshje me klubin e Bayern Munich. Drejtori sportiv i Bavarezëve, ... Read More

Juventusi e refuzoi ofertën e Liverpool për yllin e madh

03/02/2021

Juventusi ka bërë një veprim që askush nuk e priste. Juventusi raportohet se ka refuzuar një ofertë mbi 57 milionë euro nga Liverpool për të ... Read More

Edi Reja mund të marrë drejtimin e Napolit

28/01/2021

Pa dyshim që skuadra e Napolit po kalon momente të vështira në kampionat. Në Itali po raportohet se Gatuzo është në rrezik shkarkimi nga posti ... Read More

Jose Mourinho interesohet për një gjigant korean

16/01/2021

Klubi londinez Tottenham raportohet se është interesuar për të transferuar në Angli një qendërmbrojtës. Bëhet fjalë për koreano-jugorin Kim Min-jae, i cili aktivizohet në radhët ... Read More

Eric Garcia do të rikthehet aty ku u rrit. Arrin akordin me Barcelonën

14/01/2021

Qendërmbrojtësi i Manchester City, Eric Garcia raportohet se ka arritur marrëveshjen me Barcelonën. Që në verë, Garcia ka dashur të largohet dhe nuk ka pranuar ... Read More

Kritikoi qeverinë kineze, ‘zhduket’ miliarderi Jack Ma

06/01/2021

Miliarderi Jack Ma raportohet ‘i humbur’ që prej tetorit, pasi kritikoi qeverinë kineze Miliarderi kinez, Jack Ma, i cili është bashkëthemeluesi i Alibabas, është zhdukur ... Read More

Kështu do të luajë Chelsea nën urdhrat e Tuchel.

30/12/2020

Ja si luan Chelsea nën urdhrat e Tuchel. Thomas Tuchel raportohet se do të jetë trajneri i ri i Chelsea. Skuadra londineze nuk është e ... Read More

Milan godet në cak, po e transferon sulmuesin shumë të talentuar

24/12/2020

Raportohet se kanë ardhur konfirmimet se Milani është i interesuar të nënshkruajë një sulmues për skuadrën e Ligue 2, Toulouse. Tuttosport raportoi më herët sot ... Read More

Gareth Bale e do rikthimin tek Reali

15/12/2020

Gareth Bale dëshiron rikthimin te Real Madrid. Gareth Bale raportohet se dëshiron të rikthehet te Real Madridi, pasi nuk është i lumtur te Tottenham Hotspuri. ... Read More

Gjigantët anglez në luftë për Haaland

12/12/2020

Unitedi e City në garë për Haalandin. Dy klubet nga Manchesteri, Unitedi e City raportohet se do të garojnë për shërbimet e sulmuesit të Dortmundit, ... Read More