Tag: Radi

Rozana Radi tregon pengun e jetës: Fatkeqësisht s’do e ndryshoja realitetin

14/04/2021

Këngëtarja e dashur për publikun, Rozana Radi ka realizuar së funmi një bisedë virtuale me fansat, ku iu ka dhënë mundësinë që t’i bëjnë pyetjet ... Read More

Dedikimi emocionues i Rozanës për prindërit e ndjerë, prek zemrat e të gjithëve

13/02/2021

Këngëtarja Rozana Radi, ka kohë që është pjesë e estradës. Përgjatë këtyre viteve ajo ka lansuar hite të ndryshme, gjithashtu edhe bënë tekste të këngëve ... Read More

Rozana Radi rrënqeth me dedikimin për prindërit e ndjerë: Harroja që s’do t’ju kisha gjithmonë

12/02/2021

Këngëtarja Rozana Radi ka bërë një postim prekës në rrjetet sociale, për prindërit e saj, të cilët i ka humbur disa vitë më parë. Rozana ... Read More

“Kini kujdes, korona nuk qenka shaka”, Rozana Radi tregon eksperiencën e saj pas infektimit me Covid-19

18/12/2020

Këngëtarja Rozana Radi rezultoi pozitive me Covid-19 pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë këngëtarja Radi me anë të një postimi në ... Read More

Infektohet me koronavirus Rozana Radi: Shpresojmë të shkoj gjithçka mirë

07/12/2020

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Rozana Radi ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka bërë me dije vetë Rozana me anë të një postimi ... Read More

Këngëtarja shqiptare rezulton pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja e saj

06/12/2020

Rozana Radi rezulton pozitive me Covid-19. Rozana Radi ka treguar se ajo rezultoi pozitive në testin për Covid-19. Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi ka ... Read More

Dasëm në horizont! Rozana Radi jep lajmin: Do të martohem aq shpejt sa s’ta pret mendja

13/08/2020

Këngëtarja e njohur Rozana Radi duket se së shpejti do t’i japë fund beqarisë.  Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi zhvilloi ... Read More

E kritikuan për peshën, Rozana Radi: Një kg më shumë nuk më bën më pak të lexuar

07/08/2020

Këngëtarja Rozana Radi duket se ka pasur kritika të shumta për peshën e saj. Mirëpo, kjo nuk e bën atë më pak inteligjente apo më ... Read More

Shembja e Teatrit/ Reagon Rozana Radi: I vratë për herë të dytë ata që s’janë më, lamtumirë…

17/05/2020

Këngëtarja Rozana Radi ka reaguar lidhur me shembjen e Teatrit Kombëtar. Përmes një postimi në Instagram, Rozana thotë se sot ju dha lamtumira historisë, Pirro ... Read More

Rozana Radi rrëfen sëmundjen nga e cila vuan: Këto ditë më janë shtuar frikërat

19/04/2020

Këngëtarja Rozana Radi e ftuar në një lidhje direkte për emisionin ‘Jo vetëm modë’, tregoi se vuan nga një sëmundje. Ajo shtoi se vuan nga ... Read More

Rozana Radi: Nuk do të falja për hirë të dashurisë

07/03/2019

Këngëtarja dhe tekstshkruesja, Rozana Radi, mund të mos jetë shumë aktive në skenë, por gjithsesi ajo është aktive në rrjetet sociale. Bukuroshja vazhdimisht komunikon me ... Read More

Rozana Radi i kundërpërgjigjet komentueses që e fyeu në YouTube

12/01/2019

Rozana Radi përveçse me muzikë është marrë me disa profesione të tjera, ndër to edhe aktrim. Tash e sa kohë ajo është mjaft aktive në ... Read More