Tag: qëndron

Kida po e shijon jetën në Dubai, flokët e saj marrin gjithë vëmendjen

11/04/2021

Këngëtarja ka ditë që po qëndron atje teksa nuk po i mungojnë postimet e shumta në rrjete sociale. Kida sapo ka publikuar fotografi nga Dubai ... Read More

Kaq e bukur shfaqet Samanta në një fotosesion

07/04/2021

Këngëtarja nuk ka zbuluar se çka qëndron prapa këtyre fotografive Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri. Samanta ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë ... Read More

Kush e largoi Cristiano Ronaldon nga Juventusi?

24/02/2021

Kush e ka larguar Cristiano Ronaldon nga skuadra e Juventusit? Qëndron apo largohet nga “Zonja e Vjeter” Cristiano Ronaldo? Dyshimet në lidhje me të ardhmen ... Read More

Lamtumirë Messi, ky pritet të jetë ekipi i ri

10/02/2021

PSG favorit, por Pep Guardiola nuk heq dorë nga Leo Messi. Paris Saint Germain për momentin qëndron në pole-position për të firmosur me Lionel Messin ... Read More

Një motër llafazane ju mban larg depresionit!

24/11/2020

Se ekzistenca e një motre të bën më të lumtur dihet prej kohësh, por e reja qëndron diku tjetër. Me fat akoma më shumë janë ... Read More

Rrëfehet “Zogu Tiranës”: Ja pse më mungojnë shokët e burgut

10/11/2020

Hermes Nikaj ose siç i thërrasin ndryshe “Zogu i Tiranës”, prej 6 muajsh po qëndron në arrest shtëpie me shpresën e mbylljes së çështjes pas ... Read More

Çfarë ndodh realisht kur një mizë ndalon mbi pjatën tënde?

30/07/2020

Ka dy grupe njerëzish: një që e hedh ushqimin nëse mbi pjatë qëndron një mizë dhe grupi tjetër që vazhdon të hajë se thjesht një ... Read More

Humb jetën nga COVID-19 edhe një qytetar i Kamenicës

27/07/2020

Kryetari i komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka njoftuar se edhe një qytetar i kësaj komune ka humbur betejën me koronavirusin. Nëpërmjet një postimi në ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 1 Qershor 2020

01/06/2020

DashiDikush që qëndron pranë jush gjatë kësaj kohe të çuditshme do të qëndrojë pranë jush edhe në të ardhmen, prandaj largoni çdo dyshim që keni ... Read More

Ja si reagon qeni ndaj pronarit që kishte dy vite pa e parë

21/05/2020

Qeni është një kafshë që shpesh është shumë i lidhur me personin që i qëndron me afër dhe nëse ai largohet ai e ndjen largësinë ... Read More

Elvana Gjata anulon koncertet dhe izolohet në shtëpi: Laj duart çdo 5 minuta

13/03/2020

Edhe Elvana Gjata ka zgjedhur të vetizolohet. Këngëtarja ka bërë me dije se po qëndron në shtëpi dhe lan duart çdo 5 minuta. “Kam anuluar ... Read More

Ky është filmi i preferuar i Taynës

20/11/2019

16:55 | 11/20/2019 Tayna ka treguar se cili është filmi i saj i preferuar. Reperja Tayna po u qëndron pranë fansave të saj, shkruan lajmi.net. ... Read More