Tag: qarkulluar

‘Bombë’ nga Italia, Lazio e Muriqit mund të përjashohet nga Serie A

04/11/2020

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediet italiane, ku raportohet se Lazio, aty ku luan futbollisti kosovar Vedat Muriqi, rrezikon përjashtimin nga Seria ... Read More

Pas ndarjes nga politikani kosovar, reagon Adrola Dushi: S’kam menduar kurrë ta lë SHBA

29/08/2020

Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi ka reaguar pas lajmeve që kanë qarkulluar së fundmi se është ndarë nga politikani dhe biznesmeni Albin Gashi. Lidhur me këtë ... Read More

Jonida Vokshi përgënjeshtron shtatzaninë: Do ta them vetë kur të kem diçka

20/01/2020

Prej kohësh në media ka qarkulluar lajmi se Jonida Vokshi është shtatzanë. Mediat shkruanin se pas dasmës madhështore çifti do të bëhej prindër pas disa ... Read More

Mozzik kujdeset për vajzën derisa Loredana po qëndron në këtë vend

07/09/2019

14:13 | 09/07/2019 Mozzik po tregohet një baba i përkushtuar. Ditët e fundit kanv qarkulluar thashetheme se Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt ndarjes, shkruan ... Read More

Xeni sqaron të vërtetën rreth ndalesës për të hyrë në SHBA

26/04/2019

Javë më parë ka qarkulluar lajmi se Xenit i është ndaluar hyrja në Amerikë, këngëtari tregon nëse kjo gjë është e vërtetë. Shkëlzen Jetishi-Xeni, ishte ... Read More

A është në lidhje Gent Fatali? Këngëtari tregon të vërtetën

19/04/2019

Tash e një kohë ka qarkulluar lajmi se reperi, Gent Fatali është në lidhje dashurie me motrën e Loredanës. E kjo ngjalli dyshime më shumë ... Read More

Pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix? Ja çfarë thotë Alban Ramosaj

16/04/2019

Ka kohë që kanë qarkulluar thashetheme se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj nuk flasin mes vete. Anxhelina dhe Beatrix nuk kanë folur publikisht lidhur me ... Read More

Gattuso tek Roma? Ja çfarë thotë trajneri i Milan

12/04/2019

Ditëve të fundit kanë qarkulluar disa zëra që kanë lidhur Gennaro Gattuson me punën e trajnerit të Romës. Gattuso i cili po bën të pamundurën ... Read More

Sinan Hoxha flet rreth shtatzënisë së Andrrës, këtu qëndron e vërteta

02/04/2019

Ditë më parë kanë qarkulluar lajme se Andrra Destani është shtatzënë. Para disa ditësh në media kanë qarkulluar lajme se bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha ... Read More

Mensur Safqiu flet për skenën e filmit, e cila u ngatërrua me arrestim

23/03/2019

Gjatë ditës së sotme në medie ka qarkulluar një lajm se aktori Mensur Safqiu është arrestuar nga Policia e Kosovës.Mensur Safqiu u pa në një ... Read More

Halle Berry angazhon yllin e UFC-së, Brian ‘T-City’ Ortega për ta stërvitur për rolin e ri

12/03/2019

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa imazhe, në të cilat Halle Berry është parë duke u stërvitur për një rol të ri filmik. Aktorja hollivudiane ... Read More

Kejvinën nuk do ta shohim në ekranet shqiptare, bukuroshja vazhdon karrierën në Itali

10/03/2019

Qe disa ditë është duke qarkulluar lajmi se Kejvina Kthella do të largohet nga  “Xing me Ermalin”, ndërsa largimin e saj e ka konfirmuar të ... Read More