Tag: qarkullojnë

Misteri i “hënës blu”! A e shkaktoi ajo tërmetin në Turqi?

02/11/2020

17:36 | 1 Nëntor 2020 Orët e fundit po qarkullojnë shumë teori konspirative në Turqi pas tërmetit të fuqishëm që goditi Izmirin, duke shkaktuar deri ... Read More

U tha se po rikthehet në duet me Ledrin, Skivi sqaron të vërtetën

20/04/2019

Skivi ka treguar se a janë të vërteta thashethemet që po qarkullojnë, ku thuhet se ai po vjen në duet me Ledrin. Skivi ishte i ... Read More

Haliti: Filmimet për marrjen e kufirit në Koshare u bënë dy javë pas hyrjes së NATO-s (Video)

17/04/2019

Ish-anëtari i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Xhavit Haliti, ka thënë se xhirimet që qarkullojnë në internet për marrjen e kufirit shqiptaro-shqiptar janë bërë dy ... Read More

Harron Brad Pittin, Angelina Jolie në lidhje me aktorin e njohur?

08/04/2019

Në Internet po qarkullojnë thashetheme se Angelina Jolie ka nisur lidhjen me aktorin e njohur. Raportohet se Angelina Jolie dhe Colin Farrell po takohen fshehurazi, ... Read More

Qarkullojnë video me ‘kinse’ trajlerin e këngës “Nuk e di”, reagon Era Istrefi

06/04/2019

Qarkullojnë video me ‘kinse’ trajlerin e këngës “Nuk e di”, reagon Era Istrefi Era Istrefi ka reaguar pas publikimit të disa videove, të cilat thuhet ... Read More

Përgjigjja e Samsung për AirPods, kufje që mbushen pa tela nga sipërfaqja e Galaxy S10 (Foto)

11/02/2019

Me të afruar aktiviteti Unpacked, të cilin Samsung e zhvillon më 20 shkurt, kanë filluar të qarkullojnë lajme, se çfarë mund të shohim aty. Ka ... Read More

Protestojnë shoferët e autobusëve të linjës 19

26/11/2018

26 Nëntor 2018 / 19:18 Autobusët e kompanisë private “Mak Ekspres” që qarkullojnë në linjën me numër 19 kanë protestuar duke lënë të stërngarkuara me ... Read More