Tag: publikut

Refuzoi bashkëpunimin me Fifin, Capital T zbulon arsyen: S’ka qenë e duhura…

16/12/2020

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si ‘Fifi’  fitoi zemrat e publikut, duke u kthyer dhe në një ndër artistet më të dashura dhe këngët e ... Read More

Kur Naimi u diagnostikua me tumor, kam vdekur disa herë, rrëfimi i prekës i Mihrije Brahës

12/11/2020

Mihrije Braha ka rrëfyer një ngjarje prekëse para publikut. Mbrëmjen e djeshme startoi emisioni “E ardhmja është vajzë” në ekranin e “AbcNews” dhe për të ... Read More

E njihni renë e saj, por a e keni parë vjehrrën e Remzie Osmanit?

08/11/2020

Njihuni me vjehrrën e Remzie Osmanit Paraqitja e parë para publikut është në vitin 1977 me këngën “Lute lute nëna bijen”. Flasim për këngëtaren nga ... Read More

The Sun: U tha se ishte shtatzënë, zhduket e dashura e Putin

20/10/2020

Janë bërë dy vjet që kur Alina Kabaeva, e dashura e Vladimir Putin është zhdukur nga syri i publikut. Sipas “The Sun”, Alina, fituese e medaljes së artë olimpike, nuk është ... Read More

Tayna ndez rrjetin me setin e ri fotografik (Foto)

08/10/2020

Këngëtarja e njohur Tayna, ka 2 vite që ka vjedhur zemrat e publikut që kur u shfaq për herë të parë më hitin ‘Columbiana’. Ajo ... Read More

“Hajde gëzuar”, Fjoralba Ponari konfirmon lidhjen me sportistin

18/09/2020

Ndonëse ajo është munduar ta mbajë larg vëmendjes së publikut jetës e saj private, identiteti i partnerit të moderatores Fjoralba Ponari u zbulua shumë shpejt. ... Read More

“Për Emin dua një motër, ja kujt i ngjan më shumë…” Jonida Vokshin flet për jetën pas lindjes së vajzës

23/08/2020

Në muajin qershor të këtij viti, aktorja dhe moderatorja e dashur e publikut shqiptar, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë me një ... Read More

Elvana dhe Ledri koncert live në Instagram/ Mamaja e reperit nuk përmbahet, ia merr valles

26/04/2020

Dy artistët e dashur të publikut shqiptar, Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë qenë mbrëmjen e sotme në një lidhje ‘live’ me ndjekësit e tyre ... Read More

Mësuesja përdorë një truk të thjeshtë për të kuptuarat nëse nxënësit kanë larë duart

15/03/2020

Ndërsa vazhdon pandemia e koronavirusit, ne po përpiqemi të ngrisim nivelin e higjienës së publikut për të ngadalësuar përhapjen. Një mësuese ka dalë me një ... Read More

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

07/03/2020

Arta Elezaj është një  aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë ... Read More

Foto/ Getinjo në një lidhje? Reperi zbulon të dashurën e tij

30/01/2020

Ndryshe nga vëllai i tij Mozzik, reperi Getinjo ka preferuar ta mbajë larg mediave apo publikut jetën e tij private. Reperi është vazhdimisht aktiv në ... Read More

Vajza e Afërdita Demakut ndjek hapat e së ëmës

20/05/2019

22:47 | 05/20/2019 Dona Janova tashmë ka fituar simpatinë e publikut me talentin e saj në muzikë. Në estradën shqiptare është bërë e zakonshme të ... Read More