Tag: publikuara

Ja çfarë ka gatuar mbrëmë Anita për familjen e saj

11/03/2021

Bashkëshortja e ish-kryeministrit ka befasuar me postimin e fundit. Anita Haradinaj përmes fotografive të publikuara ka treguar se ka gatuar diçka special. Në profilin e ... Read More

Kush është Marta/ 30-vjeçarja seksi e fejuara e re e Silvio Berluskonit

05/03/2020

Fotot që tregonin Silvio Berluskonin me Marta Fascina në Zvicër, të publikuara nga Diva dhe Donna janë pasuar nga një komunikatë për shtyp që ka ... Read More

OnePlus 8 Pro do të sjellë ndryshime në kamerën selfie

20/10/2019

Përveç imazheve të publikuara, OnLeaks së bashku me 91Mobile thonë se telefoni do të ketë ekran të lakuar 6.65-inç 90Hz, pak më i vogël sesa ... Read More

78,43 % e votave të numëruara, udhëheq Pendarovski me 42,56 %, Siljanovska 41,74 e Reka 11,45

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T22:15:59+02:00 Sipas rezultateve të para të publikuara në faqen e internetit të KSHZ-së, prej 78,43 % e votave të numëruara, kryeson kandidati presidencial i ... Read More

53,76 për qind të votave të numëruara, Pendarovski 42,71 për qind, Siljanovska 40,08 dhe Reka 12,05

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T21:29:22+02:00 Sipas rezultateve të para të publikuara në ueb faqen e KSHZ-së prej 53,76 për qind të votave të përpunuara, kryeson kandidati presidencial i ... Read More

“Bombat”, reagon Prokuroria

19/04/2019

Alsat 2019-04-19T11:42:28+02:00 “Përgjimet e publikuara një ditë më parë do të analizohen ndërsa më pas do të procedohet sipas ligjit. Shuajmë çdo pretendim se të ... Read More

Demant nga Ndërmarrja Publike “Rrugët Shtetërore”

31/03/2019

Alsat 2019-03-31T22:51:46+02:00 Ndërmarrja Publike Rrugët shtetërore ashpër reagon ndaj informatave të publikuara në kronikën e publikuar në lajmet e TV Alsat e që ka të ... Read More

E dashura e Lautaros merr vëmendjen në rrjetet sociale

25/03/2019

Bukuroshja argjentinase, Agustina Gandolfo, vazhdimisht po merr vëmendjen përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 151 ndjekës në Instagram, ku poston imazhe ... Read More

Imazhi i OnePlus 7 zbulon telefonin e ardhshëm me kamerën ‘pop-up’ (FOTO)

05/03/2019

Sipas imazheve të sapo-zbuluara të OnePlus 7 të publikuara në Weibo, kompania duket se do të vendosë kamerën selfie në një mekanizëm ‘pop-up’ që ngrihet ... Read More

2Po2 paralajmëron album të ri

03/03/2019

Pas disa projekteve të suksesshme të publikuara prej tij, 2Po2 ka vendosur të kthehet në formën që ai di më së miri – me album. ... Read More

Policia sqaron në detaje rastin e vrasjes në Prishtinë

28/02/2019

Me qëllim të informimit të drejtë të opinionit publik, lidhur me disa shkrime të publikuara sot në disa media, që kanë të bëjnë me rastin ... Read More

Kështu duket i vogli i peshkaqenit, ende pa lindur! (Video)

11/02/2019

Pamje mahnitëse të publikuara në internet tregojnë foshnjën e peshkaqenit duke lëvizur brenda vezës së saj. Karissa Otero gjeti vezën e peshkaqenit derisa po gjurmonte ... Read More