Tag: publikuar

Adelina e qet djalin në borë, ja çfarë dordoleci i ka maruar

17/01/2021

Kështu e quan djalin e saj Adelina Ismaili Këngëtarja shqiptare ka publikuar imazhin e ëmbël pranë të birit . Adelina Ismaili është mjaft aktive në ... Read More

Ardiana Matoshi i futet garës për deputete, është pjesë e listës së kësaj partie politike

16/01/2021

Adriana Matoshi konfirmon se i është futur garës për deputete. Është publikuar sot (e shtunë) lista e 110 emrave kandidues të Lëvizjes Vetëvendosje për zgjedhjet ... Read More

Ermali publikon foto në krahët e nënës, me këto fjalë i drejtohet asaj

14/01/2021

Këngëtari është shfaqur i lumtur pranë nënës së tij, Nerës. Në Instagram, ka publikuar imazhin teksa i ka shkruar disa fjalë me emocion. “Me shpirtin ... Read More

Njerëzit e trashë janë më të lumtur se të hollët

13/01/2021

Një studim i publikuar në revistën “International Journal of Epidemiology”, i kryer nga një grup shkencëtarësh nga Universiteti në Bristol, pohon se njerëzit e trashë ... Read More

Jonida publikon foton me të ëmbël me vajzën, vogëlushja ju “shkrinë”

10/01/2021

Jonida Vokshi shfaq portretin e ëmbël të Emi-t. Aktorja ka publikuar një foto me vajzën e saj. Në qershor të vitit 2020, moderatorja Jonida Vokshi ... Read More

Zanfina Ismaili heq dorë përfundimisht nga muzika

04/01/2021

Ndonëse ka kohë që nuk ka publikuar këngë të reja, Zanfina Ismaili vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Mirepo, tashmë ... Read More

Melinda provokon me të pasmet bombastike

27/12/2020

Melinda provokon ndjekësit teksa thekson të pasmet e formësuara. Melinda Ademi ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale. Reperja shqiptare Melinda Ademi së fundmi ka ... Read More

Loredana do ta ‘çmend’ Mozzik me pamjen e fundit

27/12/2020

Loredana e dëshmon edhe njëherë bukurinë që posedon. Loredana ka publikuar fotografi të reja në rrjete sociale. Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe ... Read More

Këto janë top 30 klubet më të mira në garat evropiane dhe Ligën e Kampionëve

25/12/2020

Top 30 klubet më të mira në garat evropiane dhe Ligën e Kampionëve. UEFA ka publikuar një listë të përbërë nga 30 klubet më të ... Read More

Pas ndarjes nga gruaja, ministri Selim Selimi na prezanton me të dashurën e re

21/12/2020

Adelina Sejdiu, ka publikuar një fotografi me ministrin e Drejtësisë, Selim Selimi, të cilën e ka përshkruar me një simbol të një çifti të dashuruar, ... Read More

Sabri Fejzullahu e do kaq shumë gruan e tij, i bën dedikimin më emocional

20/12/2020

Sabri Fejzullahu i bën dedikimin e ëmbël bashkëshortes. Sabri Fejzullahu ka publikuar një imazh të bukur me Nerën. Sabri Fejzullahu dhe Nera Fejzullahu janë ndër ... Read More

Kartolina e fundit nga Shtëpia e Bardhë/ Melania dhe Trump urojnë Krishlindjet

19/12/2020

Zonja e Parë e SHBA, Melania Trump dhe Presidenti Donald J. Trump kanë publikuar portretin e tyre zyrtar të Krishtëlindjes së vitit 2020. Ishte  Zonja ... Read More