Tag: publiku

E veshur në të zezë, Edona shfaqet si një zonjë e rëndë në paraqitjen e fundit

18/01/2021

Edona Llalloshi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të preferuara nga publiku kosovar. Këngët e saj që nga ato të parat dëgjohen me ... Read More

Me veshje të shtrenjtë e provokuese, Adelina do ta ‘shkrijë’ burrin me pamjen e fundit

17/01/2021

Adelina Tahiri është një nga këngëtaret e dashura nga publiku shqiptar, e cila me zërin dhe paraqitjet e saj ka rrëmbyer zemrën e publikut. Përveç ... Read More

Kjo është gruaja bukuroshe dhe fëmijët e “Longarit”

09/01/2021

Ju njohim me gruan dhe fëmijët e “Longarit”. Ilir Prapashtica është ndër aktorët që publiku e ka pëlqyer gjithmonë, që kur është shfaqur për herë ... Read More

Mbahuni djema, Adea Pula ekspozon asetet e saj bombastike!

09/01/2021

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ... Read More

Arta Nitaj bën ndryshimin e madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

06/01/2021

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e ... Read More

Me një stil krejt ndryshe, Xhensila habiti ndjekësit me postimin e fundit

04/01/2021

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura ... Read More

Arbana tregon ‘të këqijat’ e të pasurit Eduartin si partner

20/12/2020

Ata janë padyshim një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku. Fjala është për Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, të cilët kanë dhe ditëlindjen në ... Read More

Xhensilën e bën grimerja ‘kukull’, ju mahnit në imazhin e fundit

08/12/2020

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura ... Read More

Arta Nitaj bën ndryshimin e papritur në pamje, shikoni si po duket tani

01/12/2020

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e ... Read More

Çka i ka bërë Meda? – Kaq nervoze nuk e kemi parë kurrë Lulen

15/11/2020

Ky shikim i Lules. Publiku tashmë e njeh mirë bashkëshorten e këngëtarit Meda, kjo pasi ai nuk ka ngurruar që ta prezantoj në publik. Pra, ... Read More

Xhensila vishet në veshje sportive, por merr vëmendjen diçka tjetër

01/11/2020

Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më ... Read More

Adea Pula vishet ngushtë, ekspozon me shumi se ç’duhet

30/10/2020

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ... Read More