Tag: publikoi

Tuna ngatërron fansat. A është shtatzënë këngëtarja e famshme?

21/11/2020

Ishte gushti i këtij viti kur “Bluetooth” publikoi disa foto të Tunës ku i dukej barku i rrumbullakosur poshtë fustanit. Këngëtarja ishte në SHBA, ku ... Read More

Befason nusja e Ledrit, na prezanton me tortën ‘gjigante’ nga festa e saj e mbrëmshme

17/11/2020

Sara mbrëmë organizoi një festë para lindjes. Ajo publikoi pamje të ndryshme nga atje, përcjell ORAinfo. Sara u shfaq e veshur me e rregulluar tejet ... Read More

Nuk ndalet Ronvea Stefa, publikon video duke bërë ndërhyrje në fytyrë

03/11/2020

Rovena publikoi video nga procesi i ndërhyrjes në fytyrë. Rovena Stefa muaj më parë është komentuar për një ndërhyrje në hundë, për të cilën kishte ... Read More

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri, këngëtarja suprizohet me makinën luksoze

15/09/2020

Së fundmi, Fjolla Morina publikoi një video të momentit kur surprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”.Nuk dihet ende ... Read More

“Kam qarë boll”, Aurela Gaçe flet për herë të parë pas kritikave për këngën më të fundit

09/09/2020

Këngëtarja Aurela Gaçe publikoi projektin më të fundit disa ditë më parë. ‘‘Lento Lento’’ u prit mjaft mirë nga publiku, mirëpo nuk munguan as kritikat. ... Read More

Luana Vjollca do jetë imazh i firmës së njohur ndërkombëtare

31/08/2020

Moderatorja Luana Vjollca vetëm 2 javë pasi publikoi super projektin me këngëtarin latin Jay Santos është gati për të tjera suksese. Në Instagram, Luana ka ... Read More

“Kam qenë shumë sëmurë”, këngëtarja tregon çfarë i ndodhi gjatë xhirimit të klipit: Jo korona, më keq

15/08/2020

Këngëtarja Besa Kokëdhima publikoi ditën e djeshme projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar ‘Don’. Mirëpo gjatë xhirimit të klipit ajo ka treguar ... Read More

Silvio Berluskoni dhe e dashura e tij 53 vite më e re pushime në Sardenja

13/08/2020

Shtypi italian publikoi sot një fotografi të parë të Silvio Berlusconi, në moshën 83 vjeç, së bashku me të fejuarën e tij të re 30 ... Read More

Reperi Gold AG shoqërohet në polici, zbulohet arsyeja

28/04/2020

Reperi Arian Agushi, i njohur për publikun si Gold AG dy ditë më parë publikoi këngën e tij më të re ‘Shkronjat e arta’. Ndërsa ... Read More

Era Istrefi habit me deklaratën e saj: Është vështirë, jam në procese shumë të ndërlikuara ligjore

28/03/2020

Këngëtarja me famë botërore Era Istrefi së fundmi publikoi këngën e re “No Maybes” në bashkëpunim me Arash dhe Ilkay Snecan. Në një status në ... Read More

Sondazhi/ Publiku europian voton: Arilena Ara shpallet fituese e Eurosong

10/02/2020

Kur na ndajnë dhe disa muaj nga Eurosong, faqja  “Wiwibloggs.com” publikoi një sondazh, ku votues nga e gjithë bota mund të zgjidhnin këngën e tyre ... Read More

Besi publikon videon me Xhensilën: Kur ti nuk e ke mendjen dhe vjen gruaja shtrihet

09/02/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, publikoi ditën e djeshme një video në rrjetin e tij social “Instagram”, ku shfaqet i shtrirë dhe befas ... Read More