Tag: publikisht

Real Madrid nuk dorëzohet për Mbappen, kjo është strategjia e tyre

17/12/2020

Real Madridi mbetet vetëm për Mbappen. Bayern Munich publikisht ka hequr dorë nga Kylian Mbappe. Karl-Heinz Rummenigge ka thënë se Bayerni asnjëherë nuk e ka ... Read More

Anita nuk përmbahet më, pubikon foto intime me Ramush Haradinajn

29/10/2020

Janë mjaft të komentuar si çift pasi dashurinë për njëri-tjetrin e tregojnë publikisht. Bëhet fjalë për kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, ... Read More

Fjolla Morina zyrtarizon lidhjen me biznesmenin/ Flet ish-bashkëshortja: Më shkatërroi familjen

21/10/2020

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, i ka shprehur publikisht dashurinë biznesmenit Fisnik Syla, përmes një mesazhi në ‘Instagram’, ku shkruante se “Thonë që “ Në ... Read More

Deklaroi se është gay, Gabriel Garko: Nuk do më shihni më në television

12/10/2020

Gabriel Garko vazhdon të jetë qendra e vëmendjes së mediave, pasi pranoi publikisht se është gay. Gjatë një interviste në Verissimo, aktori gjithashtu zbuloi se ... Read More

Gabriel Garko pranoi publikisht që ishte gay,gazetarja: Mori 60 000 euro për ta thënë

29/09/2020

Të premten e kaluar Gabriel Garko zbuloi publikisht se është homos*ksual para miliona shikuesve në ‘Big Brother Vip’. Aktori 48-vjeçar qau para kolegut të tij ... Read More

Robert Berisha i kërkon falje publikisht ish-bashkëshortes: I kam borxh tërë jetën

29/04/2020

Këngëtari Robert Berisha i ka kërkuar falje publikisht ish-bashkëshortes Nora Istrefit, gjatë një lidhje live në emisionin ‘Shqipëria Live’. Teksa foli për projektin e tij ... Read More

Roberti është rikthyer me Xhesikën? Ja detaji që na bëri të dyshojmë

05/03/2020

Javën e shkuar ishte vetë modelja Xhesika Kadiu që pranoi publikisht lidhjen që ajo kishte pasur me Robert Berishën. Ndër të tjera ajo shkruante se ... Read More

Shpenzoj 15 mijë euro për botox dhe operacione, i dashuri ka një kërkesë

28/12/2019

I dashuri i një gruaje që shpenzoi afro 15,000 £ për operacione plastike iu lut publikisht asaj që të ndalonte për shkak të vëmendjes që mori nga burrat e ... Read More

Noizy ‘sulmon’ keq Olti Currin: Rob i dështum nga jeta

13/06/2019

23:59 | 06/12/2019 Noizy e ka sulmuar publikisht Olti Currin. Një fotografi që Olti Curri e publikoi së fundmi, e nxiti reperin Noizy që të ... Read More

Motra e Rita Orës ka për t’i thënë diçka Bebe Rexhës publikisht

09/05/2019

10:34 | 9 Maj 2019 10:34 | 9 Maj 2019 Elena Ora i ka thënë diçka publikisht Bebe Rexhës. Bebe Rexha së fundmi ka qenë ... Read More

Gashi thotë se dëshiron të martohet me këtë këngëtare 

06/05/2019

14:37 | 6 Maj 2019 14:37 | 6 Maj 2019 Gashi e ka thënë publikisht se dëshiron të martohet me këngëtaren e famshme. Reperi me ... Read More

Dafina Zeqiri në përkrahje të repereve shqiptare

16/04/2019

Dafina Zeqiri është shprehur publikisht në përkrahje të repereve shqiptare dhe thotë se kishte mungesë të tyre. Dafina Zeqiri përmes një postimi në InstaStory, ka ... Read More