Tag: publike

Edhe burri i Gëzimes shkon me votuar, e merr vajzën me vete

17/10/2021

Gëzime Hamzaj, tani më është figurë publike. Që kur ajo u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, u bë pjesë edhe e ... Read More

Trajneri Reja shpall listën e Kombëtares për ndeshjet me Hungarinë dhe Poloninë, ka një rikthim

03/10/2021

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edoardo Reja ka bërë publike listën me emrat e 25 lojtarëve që do të grumbullohen për dy ndeshjet e eliminatoreve të ... Read More

Andrra shfaqet në mesin e dy meshkujve, fustani i saj tërheq gjithë vëmendjen

01/10/2021

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha. Lidhja e ... Read More

Andrra vishet me fustan të shkurtë, do ta lë pa fjalë Sinanin

18/09/2021

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha. Lidhja e ... Read More

Shtatzënë për herë të dytë? Rudina Dembacaj ju përgjigjet aludimeve të ndjekësve

02/09/2021

Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike që nga momenti që ka bërë publike lidhjen me Mark Frrokun. Ata të dy celebruan dashurinë ... Read More

Spanja publikon listën për ndeshjen me Kosovën

26/08/2021

Selektori i Spanjës, Luis Enrique e ka bërë publike listën për ndeshjen me Kosovën. Spanja në shtator do t’i luaj tre ndeshje, ndaj Suedisë, Gjeorgjisë ... Read More

Fero infektohet me Covid-19, ja gjendja shëndetësore

22/08/2021

Listës së personazheve publikë që janë infektuar me virusin Covid-19 i është shtuar edhe reperi Fero.Në një postim të fundit në Story-n e tij në ... Read More

Ndjekësi ofendoi rëndë partnerin e Adriana Matoshit, acarohet Arjola Demiri dhe i kthehet keq!

12/08/2021

Para disa kohësh, Adriana Matoshi bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Aktorja tregoi se për herë të parë është njohur me Keith në ... Read More

Dojna Mema rrëfen historinë e tre viteve të saj me Vlashentin: Distanca forcon dashurinë!

06/08/2021

Në fillim të këtij viti Dojna Mema dhe Vlashent Sata bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë. Që nga ai moment, dyshja kanë publikuar vazhdimisht ... Read More

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë e kanë transformuar operacionet plastike Teuta Selimin

26/07/2021

Si shumica e fytyrave publike edhe Teuta Selimi ka renë pre e ndryshimeve drastike në pamje. Këtë e vërejmë me postimet e shumta që i ... Read More

Me këtë veprim po tentoin t’i largoj kilogramët e tepërt Elita

22/07/2021

Moderatorja e bëri publike përmes rrjeteve sociale. Ajo ndau pamje nga palestra derisa shihej e veshur me veshje sportive. Elita Rudi, ka postuar një fotografi ... Read More

Finalja Itali – Angli: Formacionet zyrtare

11/07/2021

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen finale të “Euro 2020”. Sonte (e diele) do zhvillohet finalja e Kampionatit Evropian “Euro 2020” mes Italisë dhe ... Read More