Tag: probleme

Verdhëza tek të porsalindurit; Çfarë duhet të dinë prindërit

12/04/2021

Disa foshnja hasin probleme për t’u përshtatur me botën e re. Fatmirësisht, pjesa më e madhe e problemeve me të cilat përballen, janë të vogla ... Read More

Dortmund merr lajmin katastrofal para ndeshjes me Bayernin

05/03/2021

Probleme për Dortmundin para ndeshjes me Bayernin, Reyna, Sancho dhe Guerreiro nuk kanë udhëtuar me skuadrën. Borussia Dortmund do të udhëtojë në Munich për tu ... Read More

Lëndohet rëndë Ozil

04/03/2021

Probleme për Ozil, dyshohet për një lëndim të rëndë. Skuadra e Fenerbahces është duke pritur lajmë nga stafi mjekësor, pasi Mesut Ozil është lënduar. Ozil ... Read More

Akuzohet për çrregullime mendore, Ana del nga studio

28/02/2021

Gazetari Bledi Mane akuzon Anën e “Për’puthe” për probleme me personalitetin. Debati nisi mes Anës dhe Bledi Manes në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell”. ... Read More

Boiken Lako rrezikon deri në 1 vit burg, ja çfarë ka ndodhur me kantautorin

16/02/2021

Dorjana Bezat Probleme me ligjin për Boiken Lakon. “Gazeta Shqiptare” mëson se për artistin janë referuar materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë ... Read More

Lajme aspak të mira për Juventusit para ndeshjes me Napolin

12/02/2021

Skuadra e Juventusit me mungesa ndaj Napolit. Nuk ka vetëm Napoli probleme me mungesat para supersfidës së javës së 22-të të Serie A ndaj Juventusit, ... Read More

Probleme të mëdha për skuadrën e Juventusit

08/02/2021

Probleme të mëdha duket se ka për skuadrën e Juventusit. Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci pritet të mungojë në ndeshjen kthyese në Kupën e Italisë ... Read More

Ky është “faji” që ju bën të shtoni peshë

06/01/2021

Shtimi i padëshiruar në peshë sjell jo vetëm irritim dhe mërzitje, por edhe probleme shëndetësore. Por e dini se “fajin” për shtimin në peshë mund ... Read More

Konsumoni këtë pije për të pasur energji tërë ditën

30/12/2020

Pijet energjike industriale vetëm sa do iu shkaktojnë probleme të tjera shëndetësore. Na ndodh rëndom të gjithëve. Kemi një ditë të gjatë përpara e pavarësisht ... Read More

‘Sheiku’ Neymar ka fituar 1.33 milion euro për çdo ndeshje në vitin 2020

25/12/2020

Pandemi, pezullime, probleme muskulore dhe dëmtime të kyçit të këmbës dhe brinjës. Për arsyet më të ndryshme, 2020 ishte viti që Neymar zbriti më pak ... Read More

Dy yjet e Arsenalit rrezikojnë të mungojnë kundër Chelseas

25/12/2020

Probleme për Arsenalin, dy yjet rrezikojnë sfidën ndaj Chelseas. Kapiteni i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang mund të mungojë në sfidën ndaj rivalit lokal, Chelsea. Ganezi humbi ... Read More

Pas problemeve të mëdha në defensivë, Juventus merr këtë vendim

14/11/2020

Juventusi me probleme të mëdha defensivë. Kritikat e mëdha për Juventusin ndoshta do bëjnë që qendërmbrojtësi Mathtijs de Ligt të rikthehet ndaj Cagliarit. Pushimi internacional ... Read More