Tag: problem

Tottenham me fitore të lehtë ndaj LASK-ut

23/10/2020

Tottenham e kalon pa problem LASK-un. Tottenham e ka shënuar fitoren e parë në Europa Ligë kundër LASK Linz duke marrë kështu pikët e para. ... Read More

Reali e ka shumë problem të luajë pa Ramos, e tregojnë statistikat

21/10/2020

Statistikat tregojnë se Real Madrid e ka shumë problem të luajë pa Ramos. Real Madrid e ka problem të madh të luajë pa Sergio Ramos ... Read More

Shpëtoni njëherë e mirë nga kapsllëku dhe problemet me tretjen në këtë mënyrë

24/08/2020

Kapsllëku është një problem që shumë prej njerëzve në botë vuajnë qoftë se e kanë të trashëguar apo nga ushqyerja jo e mirë. Ka disa ... Read More

Ja sekreti perfekt për t’i bërë divanët si të rinj

21/08/2020

Pjesa më e madhe e grave e kanë shumë problem pastrimin e divanëve, sidomos nëse janë ngjyrë e çelur. Natyrisht ka shumë shërbime profesionale që ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 27 korrik 2020

27/07/2020

DashiJeta juaj ne çi ft nuk do ketë asnjë problem gjate kësaj dite. Përkundrazi do dashuroheni pa dorashka me atë qe keni ne krah dhe ... Read More

VIP-at në plazh/ Inis Gjoni seksi buzë detit, Loredana nis pushimet me Zunën

18/07/2020

Cilido që tani nuk e ka mendjen te plazhi, na vjen keq t’ju themi, por keni problem. Në këto ditë të nxehta dhe rrjetet sociale ... Read More

Si të ulni tensionin e lartë me limon dhe hudhër

16/07/2020

Tensioni i lartë i gja.kut është një problem shumë i përhapur shëndetësor. Nëse nuk trajtohet siç duhet, hipertensioni mund të transformohet në një problem mjaft ... Read More

OBSH identifikon një rrezik të ri nga COVID-19

26/06/2020

Drejtori i përgjithshëm i OBSH-së Tedros Adhanom Ghebreyesus ka shpjeguar një problem të ri nga numri i madh i infeksioneve globale me koronavirus. Ndërsa 1 ... Read More

Çfarë të bëni kundër celulitit – Trajtimi natyral që ju vjen në ndihmë

Çfarë të bëni kundër celulitit – Trajtimi natyral që ju vjen në ndihmë

15/06/2020

Celuliti është një problem që prek thuajse të gjithë njerëzit. Nuk ka më rëndësi gjinia apo mosha, celuliti ka filluar të shfaqet tek kushdo dhe ... Read More

Trajtimi natyral që trajton celulitin

11/06/2020

Celuliti është një problem, që i prek thuajse të gjithë njerëzit. Nuk ka më rëndësi gjinia apo mosha, celuliti ka filluar të shfaqet tek kushdo ... Read More

Gurë në veshka: Përgatitni këtë çaj në shtëpi dhe do shpëtoni nga ta

06/06/2020

Gurët në veshka janë problem për shumë njerëz. Mirëpo me kushte shtëpiake ato mund mund të hiqen. Jo vetëm lëkurat dhe lëngu i shalqirit janë ... Read More

Flokët ju tregojnë se keni tension të lartë

04/06/2020

Tensioni i lartë i gja.kut, apo hipertensioni, e bën më të vështirë pompimin e gja.kut në trup. Ky problem e vendos zemrën në vështirësi dhe ... Read More