Tag: pritjes

Andrra zbulon gjininë e bebushit që po pret të vijë në jetë

13/12/2020

Andrra Destani, partnerja e këngëtarit Sinan Hoxha  ka konfirmuar lajmet e pritjes së ëmbël të cilat i kishte mohuar më herët. Dyshja po bëhen prindër për ... Read More

Po vjen vajza e Sarës dhe Ledrit po vjen, por si kanë vendosur ta quajnë?

30/11/2020

Vajza e Sarës dhe Ledrit po vjen, por si kanë vendosur ta quajnë? Pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe Ledri e Sara do ... Read More

Çfarë surprize?! Edhe pak ditë bëhet nënë, shoqet i organizojnë Sarës një baby shower të dytë në Gjermani

16/11/2020

Duke se pritjes së ëmbël po i vjen fundi… E Sara Hoxha bashkë me Ledrin mezi po presin të mbajnë në duar të voglën e ... Read More

Ledri dhe Sara do të bëhen prindër së shpejti, ja ‘parashikimi’ i Kidës për vogëlushen  

16/10/2020

Pritjes së ëmbël po i vjen fundit, dhe çifti i njohur Ledri dhe Sara së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ata ... Read More

‘Po vjen Viti i Ri dhe ti prapë s’po lind’, Arbana Osmani i kthehet Xhemit: Kot nuk thonë, je…

11/10/2020

Moderatorja Arbana Osmani po e shijon shume kete periudhe te pritjes së ëmbël. Ajo do të bëhet së shpejti nënë për herë të dytë, por ... Read More

Emocionuese/ Dita e madhe po afron, Ledri Vula poston foto me Sarën dhe jep njoftimin e rëndësishëm   

09/10/2020

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi… Mesa duket nesër është dita e madhe për Sara Hoxhën dhe Ledri Vulën. Pas 9 muajsh pritjeje, Sara ... Read More

Probleme me grumbullimin e lojtarëve, Reja thërret Endri Çekiçin

30/08/2020

Fantazisti pogradecar Endri Çekiçi ishte në listën e pritjes ditën e djeshme në listën e prezantuar nga Edi Reja. Mirëpo, sot gjërat kanë ndryshuar dhe ... Read More

“Po bëjmë prova teknike për të mësuar…”, Olta Boka po e përgatit veten me oraret e reja

30/06/2020

Duket se pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe këngëtarja shumë e dashur për publikun Olta Boka po e përgatit veten me oraret e ... Read More

Mc Kresha bëhet baba, vjen në jetë Iza

08/06/2020

Mc Kresha është bërë baba ditën e sotme. Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, ndërsa bashkëshorja e tij, Erzina Shehu, ka sjellë në jetë ... Read More

Klea Hutës në mes të natës i shkon mendja për… Të gjitha shtatzënat e kuptojnë

13/05/2020

Pritjes së ëmbël pak nga pak po i vjen fundi, teksa Klea Huta mezi po pret të takojë bebushin. Klea i ka kaluar me shumë ... Read More

Vera e vërtetë po fillon, futbolli po rikthehet

01/08/2019

15:41 | 1 Gusht 2019 15:41 | 1 Gusht 2019 Fundi i pritjes së gjatë pa futboll konkurrues po shkon drejt fundit. Tifozët e futbollit ... Read More

S10, smartfoni më i mirë i 2019-ës

27/04/2019

Pas pritjes shumë të mirë që ju bë S9-ës vitin e kaluar, Samsung vendosi te nxirrte në treg një smartfon edhe më të fuqishëm për ... Read More