Tag: pritje

Në pritje të ëmbël, ja si është gjendja shëndetësore e Almeda Abazit pas infektimit me Covid-19

02/04/2021

Aktorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë. Së fundmi ajo ... Read More

Loredana po bëhet sërish nënë, me këtë pamje “konfirmon” shtatzëninë e dytë

31/03/2021

Prej javësh përflitet se Loredana është në pritje të fëmijës së saj të dytë, si fillim dyshimet e ndjekësve ishin pasi këngëtarja publikoi një foto ... Read More

Moderatorja e njohur në pritje të ëmbël, së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë

27/03/2021

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është në një pritje të ëmbël. Atë e shohim çdo javë në ekran, mirëpo askush nuk e ka vënë re ... Read More

Në pritje të ëmbël? Xhensila Myrtezaj jep lajmin e madh

16/03/2021

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashura të publikut. Prindërit e Ajkës duket se janë ... Read More

Emily Ratajkowski del nudo në muajin e fundit të shtatzanisë

05/03/2021

Modelja me famë ndërkombëtare, Emily Ratajkowksi është në pritje të fëmijës së saj të parë nga martesa me aktorin, producentin e regjisorin  Sebastian Bear-McClard. Emily ... Read More

Pasi iu publikua fotoja shtatzënë, vjen reagimi i papritur i Arbenitës

20/02/2021

Arbenita Ismajli reagon pas lajmit se është në pritje të ëmbël. Çifti shumë i dashur për publikun, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti ... Read More

Jehona Dreshja ja qet ‘flakën’ Instagramit me imazhet e fundit

05/02/2021

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Jo më pak e ... Read More

Në pritje të ëmbël, Eliona Pitarka prezanton për herë të parë partnerin

04/02/2021

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.  Aktorja zbuloi në rrjetet sociale se është në pritje ... Read More

“Familja jonë e vogël po rritet…” Granit Xhaka do të bëhet sërish baba

15/01/2021

Granit Xhaka do të bëhet sërish baba. Bashkëshortja e tij, Leonita zbuloi se është në pritje të ëmbël, teksa ndau me ndjekësit një foto pranë ... Read More

Në pritje të ëmbël, Afërdita Dreshaj zbulon sekretin e të qëndruarit në formë perfekte

06/01/2021

Afërdita Dreshaj njoftoi pak muaj më parë se është në pritje të fëmijës së parë. Modelja është në muajin e 7 të shtatzënisë dhe deri ... Read More

Almeda Abazi dhe Tolga zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë

15/12/2020

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan, janë në pritje të fëmijës së dytë. Ditën e sotme, Almeda Abazi ka publikuar një video ... Read More

Allegri në pritje për të marr drejtimin e skuadrës së madhe italiane, refuzon PSG-në

13/11/2020

Allegri refuzon PSG-në, pasi është në pritje për ta marrë drejtimin e gjigantit italian. Massimiliano Allegri vazhdon të mbetet një trajner i lirë edhe pse ... Read More