Tag: prindër

Xhensila Myrtezaj publikon foton e ëmbël me vogëlushen e saj: Ajka qumështorja

16/11/2020

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka. Dyshja ... Read More

Xhensila Myrtezaj ndan foton e ëmbël me Ajkën: Bota shihet me sytë e tu

13/11/2020

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze dy vite më parë. Dyshja e dashur për publikun e pagëzuan vogëlushen ... Read More

Në muajin e 6-të të shtatzanisë, Afërdita Dreshaj befason me linjat trupore

11/11/2020

Këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Pasi zbuluan se këngëtarja do të sjellë në ... Read More

“Bëjmë një fëmijë tjetër, dalin të bukur’, bashkëshortja i kthen përgjigjen epike Lorik Canës

07/11/2020

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika, janë prindër të dy fëmijëve. Ata publikojnë shpesh momente pranë tyre në ... Read More

“I dërgova një gotë birrë dhe lule”, Kledi Bahiti: Ja si lindi historia e dashurisë me moderatoren sportive

06/11/2020

Një muaj më parë, Kledi Bahiti dhe partnerja e tij, Pejana Elezi u bënë prindër për herë të parë. Së fundmi, dyshja ka rrëfyer se si lindi historia e ... Read More

Pak para se të bëhen prindër, Sara me Ledrin e bëjnë edhe këtë veprim!

02/11/2020

Në vetëm pak javë, Ledri Vula dhe Sara Hoxha pritet të bëhen prindër për herë të parë me një vajzë. Pas publikimit të projektit të ... Read More

‘’Halloween im i parë’’, Gigi Hadid dhe Zayn Malik ndajnë foton e parë familjare me vogëlushen në krahë

02/11/2020

Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë në shtator të këtij viti. Së fundmi, modelja e njohur ka ndarë një ... Read More

Në ditët e fundit të shtatzanisë/ Sara Hoxha: Po i vjedh rrobat Ledrit

20/10/2020

Sara Hoxha dhe Ledri Vula  presin dita ditës të bëhen prindër për herë të parë. Në ditët e fundit të shtatzanisë, ajo ka ndarë me ... Read More

Bëhen prindër Arbana dhe Edi

19/10/2020

Arbana dhe Edi bëhen prindër. Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, regjisori ... Read More

Klea Huta publikon foton e vogëlushit, ja çfarë pëlqen Krid

17/10/2020

Katër muaj më parë, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin e quajtën, Krid. Pas ... Read More

Na la pa fjalë… Xhensila Myrtezaj bën tatuazhin më të veçantë për Ajkën

16/10/2020

Dy vite më parë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë, ndërsa u bekuan me një vajzë që i vendosën ... Read More

Vajza e Granit Xhakës bën 1 vjeç, futbollisti shpërndan foton e ëmbël

07/10/2020

Një vit më parë, futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë. Ato mirëpritën në jetë një vajzë, ... Read More