Tag: prindër

Sara emocionoi fansat me foton e fundit të Poemës

14/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Sara edhe njëherë i bëri për vete ndjekësit me këtë foto ‘përrallore’ të Poemës

13/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Nuk përmbahet Ledri, publikon foton më të ëmbël të vajzës

13/01/2021

Sara dhe Ledri së fundi janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë prindër ... Read More

Ledri dhe Sara sjellin imazhin më të ëmbël bashke me vajzën

12/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Djali i Milotit po ‘kujdeset’ për vajzën e Ledrit, Belkiz publikon këtë imazh

07/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Ledri dhe Sara ... Read More

Meghan Markle dhe Princ Harry prindër për herë të dytë?

07/01/2021

Meghan Markle dhe Princi Harry do të bëhen prindër për herë të dytë. Mediat kanë publikuar fotografitë ku Meghan shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Disa ... Read More

Sara publikon imazhin me të bukur të Poemës, ky detaj bie në sy!

05/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë ... Read More

Pak javë pas lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar Sara Hoxha

04/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë ... Read More

Ledri publikon një foto me vajzën, vjen me urimin më të veçantë për Vitin e Ri

01/01/2021

Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara së fundi janë bërë prindër për herë të parë. Ledri së fundmi ka publikuar disa fotografi në ... Read More

Sara për herë të parë zbulon fytyrën e bukur të Poemës

24/12/2020

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Sara dhe Ledri shijojnë shëtitjen e parë me Poem Blu

23/12/2020

Dyshja e dashur për publikun, Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë të parë vetëm para pak ditësh, dhe duket se tashmë ... Read More

Në pritje të ëmbël, Andrra Destani zbulon kur mund të vijë në jetë djali

22/12/2020

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë. Dyshja e dashur për publikun janë në pritje të një djali dhe Ansi ... Read More