Tag: prezantuesja

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Elita shkëlqen me fustanin e bardhë

30/12/2020

Elita Rudi shkëlqen me fustanin e bardhë në muajt e fundit të shtatzënisë. Prezantuesja e njohur shqiptare, Elita Rudi, është duke shijuar muajt e fundit ... Read More

Çmimi marramendës i këtij fustani të Marinës

20/12/2020

Marina Vjollca ka shpenzuar më shumë se 800 euro për këtë fustan. Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është ndër më të popullarizuarat kohëve të ... Read More

“Vajzat e mia janë hajdute”! Publikohet regjistrimi audio i Maradonës: Pasurinë do ia lë…

10/12/2020

Prezantuesja e njohur italiane, Barbara d’Urso, ka publikuar detaje tronditëse mbi jetën private të Diego Armando Maradonës. Ajo transmetoi në emisionin “Pomeriggio 5” audion që ... Read More

Ndryshimi i madh i Marinës, vështirë se do ta njihni

05/12/2020

A do ta njihnit Marinën pas këtij transformimi? Prezantuesja Marina Vjollca gjithmonë është cilësuar si një nga biondet më seksi të shoubizit shqiptar. Por, së ... Read More

“S’ka si ajo”, nusja e Kosovës lë pa fjalë fansat

15/11/2020

Marina Vjollca shkëlqen me dukjen. Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë e më shumë po tërheq vëmendje me paraqitjet e saj. Në rrjete sociale ... Read More

Bëhen prindër Arbana dhe Edi

19/10/2020

Arbana dhe Edi bëhen prindër. Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, regjisori ... Read More

Xhemi Shehu i zbulon barkun e rrumbullakosur Arbanës

25/06/2020

Ishte vetë prezantuesja Arbana Osmani ajo që zbuloi lajmin se ishte në pritje të ëmbël. Për ditëlindjen e saj dhe të parnerit, Eduart Grishaj ajo ... Read More

“Për ne Rai ka qenë dritarja e lirisë”, Alketa Vejsiu: Sanremo, një ëndërr për të cilën kam punuar që fëmijë

06/02/2020

Gjatë natës së tretë të festivalit të Sanremos në krah të Amadeus do të jenë prezantuesja shqiptare Alketa Vejsiu dhe Georgina Rodriguez, partnerja e Cristiano ... Read More

Alketa mbrëmjen e sotme ngjitet në skenën e Sanremos/ Dalin fotot nga provat e fundit

06/02/2020

Prezantuesja bukuroshe shqiptare, Alketa Vejsiu, do të ngjitet mbrëmjen e sotme në skenën e madhe të Sanremo-s, duke shënuar kështu një moment historik, pasi është ... Read More

Moderatorja e njohur ndahet nga i fejuari: Më la vetëm në spital

24/04/2019

Prezantuesja e njohur po e vazhdon betejën me sëmundjen e rëndë. Prezantuesja e emisionit të njohur Le Iene vazhdon betejën e saj me sëmundjen e ... Read More

Almeda Abazi bën palestër edhe në muajt e fundit të shtatzënisë

13/04/2019

15:40 | 04/13/2019 Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi është në pritje të ëmbël. Bukuroshja shqiptare pritet të bëhet nënë edhe pak ditë e ... Read More

Genta Cana shtatzënë, do të befasoheni kush është i dashuri i saj

31/03/2019

Prezantuesja e njohur e Klan Kosovës, Genta Cana, është në pritje të fëmijës së saj të parë.Moderatorja e cila e udhëheq emisionin “Minuta e Fundit”, ... Read More