Tag: Pothuajse

Adrola Dushi super seksi për Krishlindje

24/12/2020

Adrola Dushi rrëmben vëmendje pothuajse me çdo gjë që ndan me ndjekësit në rrjete sociale. Artistja, e cila ka shume ndjekës në Instagram, së fundmi ... Read More

Pse njerëzit nuk i kujtojnë gjërat që kanë ndodhur para moshës 4 vjeçare

07/11/2020

01:32 | 7 Nëntor 2020 Ky fenomen mund të zbatohet për pothuajse të gjithë njerëzit dhe madje ka një term zyrtar amnezi fëmijërie. Ndërsa rritemi, ... Read More

Babai i shkoi në Hagë, Endriti e bën këtë ndryshim në Instagram

06/11/2020

Endrit Thaçi, djali i ish presidentit Hashim Thaçi, ka larguar pothuajse të gjitha fotografitë nga udhëtimet e tij jashtë vendit. Në llogarinë e tij në ... Read More

Zbulojeni se pse ndodh që disa këngë ngecin në kokën tuaj

29/10/2020

Pothuajse të gjithë prej nesh kemi këngë të ngulitura në kokën tonë kohë pas kohe, por pse meloditë e caktuara kanë faktorin e ngjitjes? Studimi ... Read More

Si ndihmohet futbolli ynë

30/09/2020

Në këta 27 vjet të zbatimit të tij, Ligji Nr.7892 “Për sponsorizimet”, e ka ndihmuar pak ose pothuajse asfare sportin në tërësi dhe futbollin shqiptar ... Read More

Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Ndryshoj flokët që burrit t’i dukem vajzë tjetër!

27/06/2020

Në ditët e sotme nuk është më habi të shohim këngëtaret me modele të ndryshme flokësh pothuajse çdo javë, por nga ata që i duhet ... Read More

Në hotelin më të madh në botë asnjë turist kurrë nuk ka fjetur…

08/06/2020

Pothuajse pesë kilometra të bregut me rërë të ishullit baltik të Gjermanisë, Rügen, shtrihet hoteli më i madh në botë. Që të gjitha 10.000 dhomat ... Read More

Femra më e shëndoshë gjen të dashur

06/06/2020

Femra më e trashë në Britani, ka gjetur dashurinë e saj. Ai është pothuajse njëherë më i moshuar se ajo, por në peshë rezulton të ... Read More

Shikoni reagimin e demit që tërë jetën e kaloi i lidhur!

02/06/2020

Pothuajse të gjithë demat në tërë botën jetojnë në kushte të tmerrshme në ferma. Ata janë të burgosur në hapësira të vogla dhe të ngushta, ... Read More

 “Këtë vit do agjeroj”/ Almeda Abazi tregon: Dua të bëj dy fëmijë

22/04/2020

Pothuajse një vit më parē, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me një djalë ... Read More

Koronavirusi/ Vesa Luma: Lufta e dytë që po e përjetoj, kësaj here ndaj një të panjohure

19/03/2020

Koronavirusi që ka prekur pothuajse çdo vend të botës, ka shënuar mijëra viktima dhe mijëra të tjerë të infektuar. Si rrjedhojë e thellimit të bilancit ... Read More

Rama u bëri thirrje qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi, por Gregu “nuk e respekton”/ Ja çfarë bën djali i kryeministrit

17/03/2020

Ndër masat e marra ndaj përhapjes së koronavirusit që tashmë ka “pushtuar” pothuajse çdo vend të botës, është dhe thirrja e kryeministri Edi Rama ndaj ... Read More