Tag: Portali

PSG rikthen sërish epërsinë

07/04/2021

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Vinicius i shënon tjetër gol Liverpoolit

06/04/2021

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Shqipëria kalon në epërsi nga super-goli i Lenjanit

25/03/2021

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

‘Tërmet’ në Milan, ylli i madh i thotë jo kontratës së re

02/03/2021

Hakan Calhanoglu ka skuadër të re. Siç raporton portali spanjoll Todo Fichajes, Hakan Calhanoglu ka vendosur që të mos rinovojë kontratën me Milanin dhe në ... Read More

Kjo është “Futbollistja më e mirë e vitit” nga FIFA

17/12/2020

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Leipzig në epërsi kundër Paris Saint-Germain, shënohet një super-gol

04/11/2020

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

“Anglia duhet t’i frikësohet më së shumti Kosovës dhe Milot Rashicës”

21/03/2019

Portali i famshëm për grumbullimin e statistikave, whoscored, e ka cilësuar ekipin e Kosovës si skuadrën së cilës duhet t’i frikësohet më së shumti Anglia, ... Read More

Whoscored: Anglia duhet t’i frikësohet më së shumti Kosovës dhe Milot Rashicës

21/03/2019

Portali i famshëm për grumbullimin e statistikave, whoscored, e ka cilësuar ekipin e Kosovës si skuadrën së cilës duhet t’i frikësohet më së shumti Anglia, ... Read More

Portali i Nju Jorkut: Arsyet përse duhet t’i kaloni pushimet në Shqipëri

09/03/2019

Portali i njohur njujorkez ”kxan36news” ka radhitur për lexuesit e tij gjashtë arsye përse duhet të vizitojnë patjetër Shqipërinë dhe të kalojnë pushimet në këtë ... Read More

Plazhet e Shqipërisë – desinacion që nuk duhet humbur në 2019

03/03/2019

Portali evropian DonneCultura që i kushtohet udhëtimeve dhe kulturës, i ka dedikuar një reportazh jugut të Shqipërisë ku vlerëson plazhet shumë të pastra dhe ujërat ... Read More

“Qebapët e Bosnjës”, pjata e tretë më e famshme në botë! (Foto)

08/02/2019

Portali me famë botërore www.tasteatlas.com ka publikuar një listë të 100 pjatave më të mira në botë, ndërsa qebapët boshnjakë kanë zënë një pozitë të ... Read More

Solskjaer, Pochettino, Zidane dhe 12 trajnerët tjerë që mund ta drejtojnë Unitedin në sezonin e ardhshëm

04/01/2019

Portali i njohur sportiv Goal.com ka përpiluar një listë prej 15-të trajnerësh që mund ta drejtojnë Manchester Unitedin në sezonin e ardhshëm 2019/20. Ole Gunnar ... Read More