Tag: pjesa

Mbyllet pjesa e parë: Ky është rezultati i ndeshjes Barcelona- Real Madrid

12/01/2022

Barcelona barazon shifrat me De Jong, mbyllet pjesa e parë. Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin në 1-1 ndaj Real Madridit në kuadër të gjysmëfinales ... Read More

A do të largohet nga shtëpia? Dj Dagz merr vendimin përfundimtar

18/12/2021

Big Brother po vazhdon të jetë emisioni më i shikuar. Pjesa e tretë e emisionit Big Brother në mbrëmjen e djeshme ka qenë dedikim për ... Read More

Pjesa e parë mbyllet mes Man Utd dhe Arsenalit, ky është rezultati

02/12/2021

Mbyllet pjesa e parë baras mes Man Utd dhe Arsenalit. Dy gjigantët anglez janë duke u përballur mes vete në kuadër të xhiros së 14-të. ... Read More

Tea Trifoni flet për lidhjen me djalin që kishte më pak lekë se ajo, tregon sikletin që ka patur

27/11/2021

Paratë, afrodiziaku më i mirë? Me këtë pyetje nisi pjesa e parë e emisionit “Goca dhe Gra”, ku katër moderatoret e njohura ishin ata që ... Read More

Përfundon pjesa e parë Manchester United- Atalanta, ky është rezultati

02/11/2021

Mbyllet pjesa e parë, Man Utd me golin e Ronaldos në fund barazon rezultatin ndaj Ataltantas. Ekipi italian është duke avancuar pas 45 minutave. Atalanta ... Read More

Tirana shënon në sekondat e fundit, nis festa në “Air Albania”

25/10/2021

Tirana ka zhbllokuar rezultatin në fundin e pjesës së parë në stadiumin “Air Albania” Pjesa e parë kishte gjithçka, mundësi, emocion dhe tension. Që në ... Read More

Atletico Madrid- Liverpool, mbyllet pjesa e parë

19/10/2021

Mbyllet pjesa e parë baras mes Atletico Madridit dhe Liverpoolit. Pas 45 minutave gjithçka është e barabartë në “Wanda Metropolitano”. Pjesa e parë e ndeshjes ... Read More

Shqipëri- Poloni përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

12/10/2021

Përfundon pjesa e parë: “Paqe” mes Shqipërisë dhe Polonisë. Ka përfunduar pjesa e parë në “Air Albania Stadium”. Përkundër tentimeve nga të dyja kombëtaret pjesa ... Read More

“X” pjesa e parë, Shqipëria dhe Polonia mbajnë në tension tifozët

12/10/2021

Pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Polonisë në “Air Albania Stadium” ka përfunduar në barazim pa gola. Rezultat që më shumë kënaq miqtë, pasi kalendari ... Read More

Ja për çfarë shërben pjesa blu e kësaj gome

24/08/2021

Kur kemi qenë në shkollë të gjithë mendonim se pjesa blu e gomës shërbente për të fshirë stilolapsin, mirëpo asnjëhere nuk e arrinim këtë qëllim. ... Read More

Kartonët nuk e ndalin Xhakën, shqiptari shfaqet në fushë në ndeshjen ndaj Spanjës, kapiteni motivon në mënyrën e duhur shokët e ekipit

02/07/2021

Aktualisht është duke u luajtur pjesa e dytë e minutave shtesë, mes Zvicrës dhe Spanjës. Pas përfundimit të pjesës së parë të shtesës prej 15 ... Read More

Një hile e vogël për të mos shpenzuar kot në supermarket

01/07/2021

Përveç shtëpisë dhe shkollimit, pjesa më e madhe e shpenzimeve na shkon nëpër supermarkete. Arti i marketingut ja del gjithnjë të na bëjë të shpenzojmë ... Read More