Tag: pikë

Barazon Liverpoolin me pikë, Man Utd triumfon ndaj Aston Villa

01/01/2021

Manchester United triumfon ndaj Aston Villa, barazon Liverpoolin me pikë. Manchester United ka triumfuar në xhiron e 17-të të Premierligës ndaj Aston Villas me rezultatin ... Read More

Muriqi i lumtur pas rikthimit, befason me deklaratën

21/12/2020

Muriqi: I lumtur që u riktheva, tri pikë të rëndësishme Sulmuesi i Lazios, Vedat Muriqi sonte (e diele) është rikthyer në fushë për herë të ... Read More

Lulja pa pikë grimi, merr gjithë vëmendjen

04/12/2020

Fytyra e Lules shkëlqen pa pikë grimi. Lulja është një ndër fytyrat më të njohura në mediat rozë. Ajo në të shumtën e rasteve kalon ... Read More

Martohen Fero dhe Arbenita, kjo e fundit është shtatzënë

28/11/2020

Fero dhe Arbenita janë çifti më i diskutuar në shoëbiz dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e dashurisë është një nga më ... Read More

Nuk ka këndellje për Barcelonën, humbë edhe nga Atletico

21/11/2020

Atletico Madridi mposhtë minimalisht Barcelonën. Atletico Madridi ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme në shtëpi ndaj Barcelonës. “Los Rijoblancos” fituan me rezultat minimal 1 ... Read More

Atletico Madrid afrohet kreut, mposht Cadizin

07/11/2020

Atletico Madrid triumfon ndaj Cadizit. Atletico Madrid ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme ndaj Cadizit, e vlefshme për xhiron e nëntë të La Liga-s. ... Read More

Chelsea me fitore të lehtë ndaj Krasnobarin

28/10/2020

Chelsea deklason Krasnobarin, kthehet me tri pikë në Londër. Chelsea e ka mposhtur me rezultat 0-4 skuadrën ruse Krasnobar. Skuadra e Frank Lampard kështu arriti ... Read More

Reperi rrëfen pengun e jetës: E kam pikë në zemër të takoj njëherë Erion Veliajn

06/10/2020

Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është shprehur se ka pikë në zemër të takojë kryetarin e Bashkisë së Tiranës. I ftuar në emisionin ... Read More

Ndryshon renditja në garën për Këpucën e Artë

06/01/2020

0:00 | 6 Janar 2020 00:00 | 6 Janar 2020 Lazio ka marrë tri pikë në minutat e fundit të ndeshjes në udhëtim te Brescia ... Read More

Real Madrid triumfon në Belgjikë

11/12/2019

22:58 | 12/11/2019 Real Madrid ka marrë tre pikë nga udhëtimi në Belgjikë, duke i mposhtur 1:3 vendasit e Club Brugge, në ndeshjen e fundit ... Read More

Qumështi i bletës shërues i disa sëmundjeve

28/11/2019

Përdorimi i qumështit të bletës po njeh një zgjerim të konsiderueshëm në tregun shqiptar.Çdo pikë qumështi i bletës është jetë. Vlerësohet si nektari i perëndive ... Read More

Në trup keni një sustë sekrete, çfarë ndodh nëse e shtypni

07/11/2019

Saktësisht në qendër të koshit të kraharorit gjendet pika energjike CV17. Ajo pikë është e lidhur edhe me zemrën tonë, edhe me ndjenjat.Nëse jeni nën ... Read More