Tag: përkundër

Provokon Lediana, publikon foto nga dhoma e gjumit

22/03/2021

Lediana Prenga është njëra ndër konkurrentet e emisionit “Përputhen”. Edhe përkundër vështirësive që pati në fillim, ajo nuk u dorëzua dhe tashmë është shumë e ... Read More

Lediana bëhet nuse për qejfin e Mevlanit, kaq bukur po duket e veshur në të bardha

25/01/2021

Lediana Prenga është njëra ndër konkurrentet e emisionit “Përputhen”. Edhe përkundër vështirësive që pati në fillim, ajo nuk u dorëzua dhe tashmë është shumë e ... Read More

Adelina ka frikë se po e marrin mësysh, bën këtë veprim të papritur

16/01/2021

Adelina bën këtë veprim për t’i ikur mësyshit. Përkundër viteve që ka, vazhdon të jetë në top formë më linja trupore perfekte. Ajo gëzon një ... Read More

Përkundër masave të COVID-19, qindra tifozë mblidhen për ta pritur Ronaldon në Barcelonë

08/12/2020

Qindra tifozë mblidhen për ta pritur Ronaldon në Barcelonë, përkundër masave të COVID-19. Cristiano Ronaldo është përshëndetur nga qindra tifozë pas arritjes në Barcelonë, të ... Read More

Adriana Matoshi flet për lidhjen e re me futbollistin afrikan: Më vjen keq për njerëzit që e paragjykojnë vetëm sepse është me ngjyrë

31/10/2020

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, i ka të shumta sukseset në karrierën e saj si aktore. Përkundër faktit që ka qenë gjithnjë shumë e ... Read More

Njohësit e çështjeve politike, krijimin e një tribunali ndërkombëtar ndaj Serbisë po e shohin si veprim politik (Video)

13/05/2019

Përkundër që Kryesia procedoi tutje, njohësit e çështjeve politike dhe të drejtësisë thonë se është e pamundur që të krijohet në tribunal ndërkombëtar për krimet ... Read More

240 mijë turistë vizituan Shqipërinë gjatë muajit mars 2019

12/05/2019

Përkundër paralajmërimeve të vazhdueshme të qeverisë se protestat e nisura në muajin shkurt nga opozita, do të ndikonin në imazhin e Shqipërisë dhe në numrin ... Read More

Njohësit e integrimeve evropiane: Liberalizmi i vizave për Kosovën jashtë agjendës së BE-së deri në nëntor (Video)

06/05/2019

Përkundër fakti se kryeministri Ramush Haradinaj uroi kosovarët për liberalizim të vizave, njohësit e proceseve të integrimeve evropiane në vendin tonë, thonë se deri në ... Read More

Analistët dhe opozita: Samiti i Berlinit nuk i dha fund idesë së korrigjimit të kufirit

30/04/2019

Përkundër deklaratave se në Samitin e Berlinit iu dha fund idesë së korrigjimit të kufijve, një gjë të tillë nuk po e shohin analistët politikë ... Read More

Man City përgatit 100 milionë euro për super mesfushorin

30/04/2019

Skuadra e Manchester City nuk e ka ndërmend të ndal përforcimet, përkundër fondit të jashtëzakonshëm të lojtarëve në skuadër. Pep Guardiola dëshiron që mesfusha të ... Read More

MOST: Pendarovski ka fituar 44,47 për qind përkundër Siljanovska-Davkovës me 44,32 për qind

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T23:46:34+02:00 Stevo Pendarovski fitoi 44,47 për qind përkundër Gordana Siljanovska-Davkovkës e cila fitoi 44,32 për qind të votave nga votuesit që sot votuan në ... Read More

Gashi mposhtet nga Chisora, qëndron në këmbë deri në gongun e fundit

20/04/2019

Përkundër humbjes, Senad Gashi arriti që të bënte një duel mjaft të mirë me boksierin britanik, Dereck Chisora. Chisora ia doli që të rikthehet me ... Read More