Tag: përfundon

Përfundon sezoni për Valon Berishën

09/04/2021

Përfundon sezoni për Valon Berishën. Ky sezon futbollistik ka marrë fund për mesfushorin kosovar, Valon Berishën. Ylli i Reims nuk do të jetë në gjendje ... Read More

Ja kur pritet të përfundojë pandemia COVID-19

21/03/2021

Në fund të verës përfundon pandemia? Përfundimi i stinës së Verës pritet të sjellë fundin edhe të pandemisë së koronavirusit. Për këtë shpreh bindjen kreu ... Read More

Këto janë rezultatet e ndeshjeve në pjesën e parë të EL

18/03/2021

Përfundon pjesa e parë e ndeshjeve të EL, këto janë rezultatet. Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjeve të 1/8 në kuadër të Europa League. ... Read More

Këto janë rezultatet e pjesës së parë të ndeshjeve të 1/8 të EL

11/03/2021

Përfundon pjesa e parë e ndeshjeve të 1/8 të EL, këto janë rezultatet. Ka përfunduar pjesa e parë e 1/8 të finales së Europa League. ... Read More

Fifi përfundon në spital pas dedikimit për thyerje zemre

02/02/2021

Pas dedikimit për thyerje zemre, Fifi përfundon në spital. Këngëtarja e njohur kosovare Fifi ka përfundur në spital. Është ish konkurrenti i ‘Për’puthen’, Fation Kuqari ... Read More

Philippe Coutinho përfundon operacionin, ja sa do të mungojë

02/01/2021

Coutinho përfundon operacionin, konfirmohet sa do të mungojë. Philippe Coutinho u lëndua në ndeshjen ndaj Eibarit e cila u mbyll në fund me rezultat të ... Read More

Përfundon takimi Maldini-Stipic, mësohet se a u arrit marrëveshja për rinovimin e Calhanoglu

16/12/2020

Përfundon takimi Maldini-Stipic, nuk ka marrëveshje për rinovimin e Calhanoglu. Ka zgjatur rreth 4 orë takimi i menaxherit të turkut Calhanoglu, Gordon Stepic dhe dy ... Read More

Nuk ndalet Manchester United mposht edhe West Hamin

05/12/2020

Përfundon ndeshja. Ka pëfrunduar ndeshja ndërmjet West Ham dhe Manchester United, në kuadër të xhiros së 11-të të Premierligës. Fillimisht ishin vendasit të cilët dolën ... Read More

Shkodran Mustafi – Barcelona, vjen lajmi i papritur

15/11/2020

Shkodran Mustafi përfundon në listën e dëshirave të Barcelonës. Mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi thuhet se është tani në radarin e gjigantit katalunas, Barcelonës. ... Read More

Moise Kean çmend anglezët/ Thyen karantinën dhe bën festë të shfrenuar

26/04/2020

Pas Arsenal e Tottenham, edhe klubi i Everton përfundon në qendër të mediave angleze teksa lojtari i tyre, Moise Kean ka thyer rregullat e distancimit ... Read More

Sot heshtje zgjedhore në veri

18/05/2019

Në katër komunat e veriut të Mitrovicës ka përfundon fushata pesëditore për zgjedhjet e jashtëzakonshme, e nga mesnata ka nisur edhe heshtja zgjedhore. Zgjedhjet e ... Read More

Fushata zgjedhore në katër komunat veriore përfundon sot

17/05/2019

Sot përfundon fushata pesë ditore për zgjedhjet e jashtëzakonshme në katër komunat e veriut të Kosovës, të cilat do të mbahen të dielën. Të drejtë ... Read More