Tag: përfundojë

E kërkoi Milan, super-lojtari po transferohet te Barcelona

09/01/2022

Ylli i Chelseas mund të përfundojë te Barcelona. Gjithnjë e më shumë gjasa për t’u ndarë me Chelsean në një lëvizje të lirë, pasi të ... Read More

Kessie po i jep lamtumirën Milanit, zbulohet ekipi i ri i tij

24/12/2021

Kessie s’po rinovon me Milanin, rrugës për në Premierligë. Kessie mund të përfundojë në Premierligë te Tottenham. Franck Kessie nuk e ka hedhur ende të ... Read More

Lamtumirë Man Utd, zbulohet ekipi i ri i Rashfordit

18/12/2021

Rashford, mund të përfundojë te Barcelona. Marcus Rashford është i hapur për t’iu bashkuar Barcelonës, sipas Mundo Deportivo,përcjell ORAinfo. Skuadra e Camp Nou ka shfaqur ... Read More

Xavi me këtë deklaratë mund t’i dëshpërojë tifozët e Barcelonës

17/12/2021

Xavi: Synimi i Barcelonës është të përfundojë në top katër. Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez ka qenë shumë i qartë se cilat janë synimet për ... Read More

Barcelona e ka seriozisht me Cavanin

08/12/2021

Cavani mund të përfundojë në “Camp Nou”. Sipas Mundo Deportivos, Barcelona është e bindur se do të gjejë një marrëveshje me Manchester Unitedin për Edinson ... Read More

Nuk po gjen hapësirë te PSG, Icardi drejt Premier League

03/12/2021

Mauro Icardi, mund të përfundojë në Premier League. Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Mauro Icardi, sipas FootMercato, i është ofruar Newcastle,përcjell ORAinfo. Reprezentuesi argjentinas përballet me ... Read More

Lajm “bombë”, ja ku po transferohet Benzema

03/12/2021

Karim Benzema, mund të përfundojë në Premier League. Liverpool, sipas El Nacional, po monitoron nga afër situatën e Karim Benzema në Real Madrid përpara një ... Read More

Trajneri i ri Man Utd gjen pasuesin e Ronaldos

27/11/2021

Erling Halaand mund të përfundojë te Man Utd. Sipas The Athletic, ish-menaxheri i RB Leipzig, Ralf Rangnick, i cili do të emërohet trajner i ri ... Read More

Nuk pa dritë në Man Utd, këto top-skuadrat e duan shërbimet e Van De Beek

21/11/2021

Futbollisti i Manchester United, Donny Van de Beek është një nga lojtarët që me siguri do të përfundojë duke u larguar nga skuadra angleze. Lojtari ... Read More

Milan-Belotti, po ndodh e papritura

24/10/2021

Kontrata e Andrea Belotti me Torinon do të përfundojë në verë dhe meqenëse nuk ka marrëveshje për rinovimin, shumë klube janë lidhur me sulmuesin. AC ... Read More

Ylli që dikur e donte Milani, po largohet nga Lazio

23/10/2021

Duket sikur koha e Luis Albertos me Lazion mund të përfundojë shumë shpejt pasi marrëdhënia e tij me Maurizio Sarri është përkeqësuar. Calciomercato shkruan se ... Read More

Pa asnjë cent Juventusi po ia merr super-lojtarin Milanit

16/10/2021

Juventusi e do me çdo kusht lojtarin e Milanit. Alessio Romagnoli, është gati të përfundojë kontratën e tij me Milanin, dhe Juventusi është atje në ... Read More