Tag: përfolur

Kush me kë ishte acaruar? Ky ishte debati i ‘fuqishëm’ mes Andit dhe Jasminës

02/03/2021

Të dy tashmë janë shumë të përfolur. Jasmina dhe Andi dolën bashkë në një takim sqarues, pas konflikteve që kanë pasur me njëri-tjetrin. Jasmina ka ... Read More

Majlinda ‘ndez’ rrjetin, shfaqet provokuese me këtë veshje

26/02/2021

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik. U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, ... Read More

Elita Rudi tregon se si i janë shëndoshur këmbët pak para lindjes

25/02/2021

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita ... Read More

“Kam nevojë për vitaminën D’, Afrona shfaqet në këtë gjendje

25/02/2021

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë. Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për ... Read More

Kush e solli në këtë gjendje? Andrra Destani publikon pamje me lot në sy

23/02/2021

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës. Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet ... Read More

Një nënë plot me stil si Learta, kaq me stil e ka veshur vajzën e saj

23/02/2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ... Read More

Dedikimi romantik i Beratit për Tean

22/02/2021

Bearti bëhet romantik, ky është dedikimi që i ka bërë Teas. Dyshja më e përfolur në Përputhen ka qenë pa dyshim Bearti me Tean. Vijojnë ... Read More

Autorja e ‘Përputhen’ flet sërish për Andin dhe Tean: Rrinin të përqafuar në prapaskenë

21/02/2021

Skandali më i përfolur i ‘Përputhen’  dhe trekëndëshi Andi -Tea -Beart, nxiti shumë debate të forta në program . Në lidhje me këto debate, pak ... Read More

Lola e Dautit bëhet gati për të dal, po duket si ‘kukull’

20/02/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

U martuan sepse po presin fëmijë, më në fund publikohen fotot e Arbenitës me barkun e fryrë

19/02/2021

Fero dhe Arbenita u bënë dyshja më e përfolur. Pas martesës së papritur të Feros me modelen Arbenita Ismaili ka filluar që të qarkullojë një ... Read More

Në prag të lindjes, kaq shumë është shëndoshur Elita

19/02/2021

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita ... Read More

Më në fund Learta thyen akullin, publikon foto komplet të vajzës

16/02/2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ... Read More