Tag: përfolur

Jeta luksoze e Luanës, e pabesueshme sa ka paguar vetëm për një palë komplete

23/11/2020

Luana Vjollca është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është e njohur si këngëtare dhe moderatore tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.. Luana ... Read More

Befason Elita, shfaqet me grim të rëndë edhe në shtëpi!

22/11/2020

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. ... Read More

E veshur e tëra me të zeza, Lola mahniti të gjithë më paraqitjen e fundit

20/11/2020

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Kështu e ka zbukuruar Elita shtëpinë për festat e fundvitit

20/11/2020

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. ... Read More

Elita del për kafe, e tepron me grimin qe ka përdorur!

19/11/2020

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita ... Read More

Të veshur plot stil, Majlinda dhe djali i saj ju lënë pa fjalë në imazhin e fundit

16/11/2020

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik. U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, ... Read More

Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë ëshë dobësuar Ariana

16/11/2020

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Pak para lindjes, Elita publikon një imazh që do ta ‘çmend’ Gjikon!

16/11/2020

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita ... Read More

Fjolla Morina drejt martesës me biznesmenin Fisnik Syla, organizojnë dasmën muajin tjetër

14/11/2020

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është shumë e përfolur muajve të fundit për jetën e saj private. Lidhja e saj me biznesmenin Fisnik Syla dhe ... Read More

Ariana e Ermali kanë dalur së bashku, zonja mori vëmendjen me këtë pamje

14/11/2020

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Neymar apo Mbappe? Flet drejtori sportiv i PSG

10/11/2020

Neymar dhe Mbappe vazhdojnë të jenë dy ndër futbollistët më të përfolur. Drejtori sportiv i PSG, Leonardo, ka deklaruar se negocimi me Kylian Mbappe dhe ... Read More

Lola bëhet gati për të dal, shfaqet e veshur më me stil se asnjëherë më parë

09/11/2020

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More