Tag: përbashkët

Gold AG tregohet romantik, kështu uron gruan për ditëlindje

25/03/2021

Me një fotografi të përbashkët, Gold AG uron gruan për ditëlindje. Reperi Gold AG gjatë vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar ... Read More

A e dini se çfarë u ndodh nëse flini në ora 22:00?

23/12/2020

Anna Wintour dhe Oprah Winfrey kanë një të përbashkët, ato shkojnë të flenë në ora 22:00, duket se ka diçka se pse këto gra shkojnë ... Read More

Çka kanë të përbashkët Tayna dhe vajza e Ledrit?

15/12/2020

Tayna dhe vajza e Ledrit kanë diçka të përbashkët. Gjatë ditës së djeshme, Tayna festoi ditëlindjen e saj të 24-t me shumë miq e familjarë ... Read More

Befason Tayna, zbulon një të përbashkët me vajzën e Ledrit

15/12/2020

Tayna ka një të përbashkët me vajzën e Ledrit, e zbulon vetë ajo. Gjatë ditës së djeshme, Tayna festoi ditëlindjen e saj të 24-t me ... Read More

Miley Cyrus habit me deklaratën: Nuk kryeva dot marrëdhënie me Duan fatkeqësisht

04/12/2020

Dy këngëtaret e njohura Dua Lipa dhe Miley Cyrus publikuan projektin e përbashkët muzikor, “Prisioner”, pak ditë më parë, i cili  u prit mjaft mirë ... Read More

Enver Hoxhën dhe Nënë Terezën… Çfarë kanë të përbashkët Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max?

03/10/2020

“Çfarë kanë të përbashkët Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max”? Me këtë titull gazeta prestigjioze “The Economist” u ka dedikuar një shkrim yjeve shqiptare ... Read More

Disa shenja të depresionit që nuk duhet t’i injoroni

21/07/2020

Irritimi është një simptomë e përbashkët e depresionit Njerëzit me depresion shpesh mund të bëhen irritues. Dhe nëse një detyrë e veçantë ditore shkakton një ... Read More

Këto dhimbje të çuditshme mund t’i ngatërroni me dhimbjen e dhëmbëve

13/07/2020

Ekzistojnë disa raste kur një dhimbje dhëmbi nuk ka asgjë të përbashkët me dhëmbët e prishur. Disa prej tyre janë mjaft serioze dhe kanë nevojë ... Read More

Kur vajzat bëhen kopje të nënave

11/06/2020

Nënat dhe të bijat kanë shumëçka të përbashkët – ato i lidhë dashuria, shoqëria, sekretet, e madje dhe shijet. Në fund të fundit, nëna te ... Read More

Pse gjinjtë e femrave tek njerëzit janë aq të mëdhenj

09/08/2019

Gjinjtë janë të formave dhe të madhësive të ndryshme, por e kanë një të përbashkët: Të qenit ndryshe tek njerëzit në krahasim me qeniet e ... Read More

Rifati tregon se a ka në jetën e përditshme diçka të përbashkët me Nëntorin e “Schengen Visa”

21/05/2019

17:17 | 21 Maj 2019 17:17 | 21 Maj 2019 Aktori Rifat Smani ka treguar se a ka diçka të përbashkët me Nëntorin. Rifat Smani ... Read More

Shtetet e QUINT-it deklarohen për zgjedhjet në katër komunat veriore

20/05/2019

Në një deklaratë të përbashkët ambasada e Francës, Gjermanisë, Italisë, Mbretërisë së Bashkuar dhe Shteteve të Bashkuara, kanë thënë se kanë përcjellë me vëmendje procesin ... Read More