Tag: pëlqyera

Ryva i ka kaluar të 40-tat, por në imazhin e fundit shfaqet super hot

12/04/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Learta e Shyhretja zbukurohen për te dalë, shfaqen si motra në foton e fundit

05/04/2021

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar. Raporti i tyre është tejet i ... Read More

Ndryshim i madh në pamjen e Adelina Ismailit, a do ta njihni?

29/03/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More

Ryva Kajtazi një kuzhinere shumë e zonja, shikoni çfarë ka përgatitur sot

13/03/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Vjollca ka dalur sonte, është veshur e rregulluar si për të shkuar në dasmë

11/03/2021

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas ... Read More

Në ditëlindjen e 41-të, Ryva mori këtë dhuratë të bukur

10/03/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Ryvën e fotografojnë në rrugë, shihet e veshur me shumë stil

04/03/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Marina Vjollca me stil sportiv, se kishim parë asnjëherë të veshur kështu

04/03/2021

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Marinën ... Read More

Një grua me fat si Ryva, sapo mori një dhuratë shumë romantike

02/03/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Vjollca publikon foto nga ashensori, flokët e saj kaçurrela morën tërë vëmendje

01/03/2021

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas ... Read More

Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket tani Fazileti

26/02/2021

Ajo është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke. Nazan Kesal është aktorja që me rolet e saj arriti të bëhet e famshme ... Read More

Marina shfaqet e veshur me shumë stil, por kush është mashkulli që po e shoqëron?

25/02/2021

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Marinën ... Read More