Tag: pëlqyera

Vjollca Haxhiu shfaqet linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, kaçurrelët e saj marrin vëmendjen

14/09/2021

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas ... Read More

Jeni mësuar ta shihni gjithmonë me fustane të gjata, Afërdita befason me veshjen e fundit

11/09/2021

Afërdita Demaku, është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera nga të gjitha moshat. Ajo, ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, ku ka sjellë ... Read More

Po e ndjejnë atmosferën, kaq bukur vallëzojnë Egzona dhe Albatriti në dasmë

10/09/2021

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar. Ata janë martuar që pak vite dhe tani ... Read More

Nuk do ta besoni, sa shumë kilogramë ka humbur Greta Koçi

29/08/2021

Greta Koçi, është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera të skenës muzikore. Ajo, gjatë gjithë sezonit ishte e angazhuar në dasma duke e bërë atë ... Read More

Remzie Osmani e zhytur në mendime, e pi kafen vetëm

26/08/2021

Remzie Osmani e pi kafen vetëm, zhytur në mendime. Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore dhe gjithmonë mbetet e kërkuar. ... Read More

Afërdita tregohet e zonja edhe në gatim, kaq e bukur po i del flija

24/08/2021

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa ... Read More

Ka 8 kunata, por si ia del? Fiori Dardha flet për marrëdhënien me motrat e të shoqit: Fundja një nuse…

21/08/2021

Fiori Dardha, një nga gazetaret më të pëlqyera nga publiku është shumë aktive me postimet e saj në rrjete sociale, ku shpeshherë na tregon detaje ... Read More

Nora dhe Era dalin me bë shopping, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

15/08/2021

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Ajo është gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Përveç muzikës, ajo është shumë ... Read More

Kësaj pamje të Norës nuk do t’i rezistonte asnje mashkull

13/08/2021

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Ajo është gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Përveç muzikës, ajo është shumë ... Read More

Rita vesh fustanin me të bukur, Fidani do ta këtë të vështirë t’i rezistojë kësaj pamje

10/08/2021

Rita Haziri është ndër këngëtaret me të pëlqyera të momentit. Ajo ka qenë shumë aktive në sjelljen këngëve të reja të kompletuara edhe me videoklipe, ... Read More

‘Ngjyra e kuqe shumë i ngjan, është e veçantë’, Ryva do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me këtë paraqitje

09/08/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Nora nuk i lë vend imagjinatës, del me këtë veshje super provokuese në publik

04/08/2021

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Ajo është gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Përveç muzikës, ajo është shumë ... Read More