Tag: pastër

Zgjerimi i Ligës së parë, vjen sqarimi nga FFK

14/04/2021

Federata e Futbollit e Kosovës e vlerëson plotësisht të pabazë dhe spekulim të pastër lajmin e publikuar në njërin nga portalet vendore se kinse Komiteti ... Read More

Mane dhe Salah ia sigurojnë fitoren Liverpoolit

17/02/2021

Liverpool ka shënuar fitore 2-0 kundër Leipzig. Fitore me rezultat të pastër në Gjermani kundër Leipzig, edhe Liverpooli është tashmë me një këmbë në çerekfinale ... Read More

Leicester fiton shumë lehtë ndaj Chelsea

20/01/2021

Leicesteri triumfon pastër ndaj Chelseas, merr kreun në Premierligë. Leicester City dhe Chelsea janë përballur me njëra tjetrën për javën e 18-të në Premierligë. Harvey ... Read More

Matip i Liverpoolit luan me dorë, VAR ia mohon Leicesterit një penallti të pastër

22/11/2020

VAR ia mohon Leicesterit një penallti të pastër. Tifozët e Leicesterit kanë mbetur të acaruar, shkaku që u është mohuar një penallti e pastër në ... Read More

PSG shënon fitore ndaj Nantes, kthehet në pozitën e parë në Ligue 1

01/11/2020

PSG është rikthyer në pozitën e parë të Ligue 1. Paris Saint-Germain ka shënuar fitore të pastër në Nates sonte për të marrë pozitën e ... Read More

5 ushqimet më të mira kundër plakjes

03/07/2020

Të pasurit e një lëkure të bukur e të pastër fillon që me mënyrën se si ushqehemi, por këto ushqime kundra plakjes mund t’ju ndihmojnë ... Read More

Flori Lloga: Ka kaluar koha e kasetave, sot publiku të voton me klikime

21/06/2020

Jeta e këngëtarit në SHBA, mes restorantit dhe muzikës Krahas muzikës së pastër shqipe që kultivon, Flori Lloga është dhe një biznesmen shumë i suksesshëm ... Read More

Në këtë mënyrë ju mund ti zhdukni aknet në fytyrë

18/06/2020

Gjithkush dëshiron lëkurë të bukur dhe të pastër. Mirëpo jo të gjithë janë të gatshëm për t’u përpjekur. Në fund të fundit, lëkura jonë nuk ... Read More

Pesë këshilla për gjumë më të mirë

11/11/2019

Përgatiteni dhomën tuajMbani dhomën në ajër ta pastër duke hapur dritaret rregullisht. Po ashtu kur të përgatitni për gjumë, është mirë të keni një dhomën ... Read More

Vinte gjithmonë erë e mirë në shtëpinë e saj, gruaja u tregon sekretin mysafirëve

30/09/2019

Të gjithë ne kemi dëshirë që shtëpija jonë të duket gjithnjë e pastër dhe të mbajë aromë të mira, që sapo mysafirët tuaj të futen ... Read More

Mos e vloni disa herë ujin e njejtë, është e rrezikshme për shëndetin

18/09/2019

Nëse e zieni ujin një herë, ai bëhet më i pastër dhe më i sigurt për ta pirë, mirëpo nëse atë proces e përsëritni edhe ... Read More

Moment rrënqethës kur fëmija sheh për herë të parë

13/09/2019

Ky fëmijë është duke parë pastër për herë të parë dhe reagimi i tij të bënë të qash.Fëmija kishte pasur probleme me shikim duke mos ... Read More