Tag: partnerin

Shkurte Gashi tregon për herë të parë se si u njoh me partnerin

31/07/2021

Shkurte Gashi tregon për herë të parë se si u njoh me partnerin. Këngëtarja, Shkurte Gashi ishte e ftuar në rubrikën “5 data” në emisionin ... Read More

Zbulohet i dashuri i ri i Teas, shfaqetn ë kapur për dore

26/07/2021

Ndonëse nuk e shfaq në rrjete sociale, Tea Trifoni del hapur me partnerin. Mbrëmjen e djeshme çifti janë fotografuar duke dalë nga një lokal nate ... Read More

“Takohemi shpesh”/ Armina Mevlani flet për Sali Berishën: E vlerësoj për kulturën dhe dijen e tij

29/05/2021

Armina Mevlani  zgjedh të flasë rrallë për marrëdhënien e saj si me partnerin, ashtu edhe me familjen e tij. Ditët e fundit blogerja ka pranuar ... Read More

Mbrëmë pastroi rrugët, e sot la pa fjalë me dukjen në Kuvend

06/05/2021

Madje edhe partnerin e saj Keith Sot (e enjte) me fillim nga ora 10:00 është mbajtur një seancë e Kuvendit në lidhje me organizimin e ... Read More

Burrit i thonë se gruan me mbipeshë e mori vetëm për letra, për herë të parë flet çifti kosovar

02/03/2021

Ishte vetëm 14 vjeçe kur për herë të parë takoi partnerin e saj. Që nga atëherë, Armonda nga Malisheva dhe Flamuri nga Gjilani nuk ia ... Read More

Dashuria e madhe e Gentës për të dashurin, e bën edhe këtë gjë për partnerin

22/01/2021

Genta e bën edhe këtë gjë për partnerin. Genta ia shpreh edhe në një tjetër mënyrë dashurinë partnerit turk. Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë ... Read More

Fjolla Morina kaq vite diferencë ka me partnerin e saj

20/01/2021

Kaq vite diferencë në moshë kanë Fjolla Morina me partnerin e saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është duke shijuar në maksimum lidhjen e ... Read More

‘Zhduket’ Genta, ku po qëndrojnë me partnerin gjatë kësaj periudhe?

15/01/2021

Ku po qëndrojnë Genta me partnerin gjatë kësaj periudhe? Genta Ismajli ka kohë që nuk po jeton në Kosovë. Që prej lidhjes së saj me ... Read More

Befason Jonida, e fsheh burrin se po e kap “msyshi”

26/12/2020

Jonida në këtë mënyrë e mbron partnerin e saj nga ‘syri i keq’. Jonida Vokshi ka postuar një Instastory me partnerin e saj Besnik Krapin. ... Read More

Fjolla Morina celebron dashurinë me Fisnik Sylën, çifti martohet në fshehtësi

10/12/2020

Këngëtarja Fjolla Morina duket se nuk ka pritur dasmën luksoze, por është celebruar me partnerin e saj, Fisnik Syla. Çifti duket se ka vendosur të ... Read More

Bebe Rexha arratiset me partnerin drejt Meksikës, këngëtarja habit me linjat trupore (Foto)

03/11/2020

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha po shijon ditët më të bukura me partnerin e saj, Keyan Safyari. Këngëtarja është fotografuar me partnerin në ... Read More

Alesia Bami flet për partnerin: Do doja të kishte mundësi ekonomike…

26/10/2020

Alesia Bami ka folur rreth kërkesave që ajo ka për partnerin. Bukuroshja ka rrëfyer se çdo gjë është me kushte, veç dashurisë së prindërve. Prezantuesja ... Read More