Tag: Partisë

Vajza e deputetit të ndjerë Bashkim Fino i jep fund beqarisë, kryebashkiaku Veliaj celebron çiftin më të ri në Tiranë

23/08/2021

Vajza e ish-deputetit të ndjerë të Partisë Socialiste, Bashkim Fino, i dha sot fund beqarisë. Megi dhe Sidriti janë çifti më i ri në kryeqytet ... Read More

“Jeta me ty është fat i premtuar”, Hoxhaj me dedikim special për ditëlindjen e bashkëshortes

18/08/2021

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ka uruar bashkëshorten e tij, profesoreshën universitare Remzije Shahini-Hoxhaj me rastin e ditëlindjes së saj. “Gëzuar ditëlindjen ... Read More

Berlusconi shtrihet në Spital, në gjendje të rëndë shëndetësore

14/05/2021

Berlusconi në gjendje të rëndë shëndetësore. Prej shumë ditësh lideri i Partisë Forza Italia, ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi ndodhet i shtruar në spitalin San Raffaele ... Read More

FOTO/ Si rrallëherë, Jorida Tabaku pozon me tre fëmijët e saj

25/04/2021

Kandidatja e dytë në listën e Partisë Demokratike në Tiranë, Jorida Tabaku ka votuar këtë të dielë dhe pamjet i ka ndarë në rrjete sociale. ... Read More

Rrëfimi ndryshe i çiftit Basha, Luli dhe Aurela: Lidhja në distancë, problemet dhe bashkëjetesa jonë

18/04/2021

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, së bashku me bashkëshorten Aurela, kanë rrëfyer për herë të parë së bashku njohjen e tyre, që përfundoi më ... Read More

Aurela Basha fotot me ëmbëlsira: Zemra jonë këtë pasdite

28/03/2021

Bashkëshortja e liderit të Partisë Demokratike, Aurela Basha, vazhdon që të jetë aktive në rrjetet sociale dhe të bëjë publikime në “Instagram”. Aurela Basha ka ... Read More

Blerina Gjylameti rrëfen mes lotësh për humbjen e motrës dhe vëllait: Djali erdhi si një bekim

25/03/2021

Në një dalje të saj të rrallë për mediat, deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti foli mbrëmjen e djeshme në emisionin “E ardhmja është vajzë” ... Read More

Floriana Garo si  zëdhënëse e PD: Si do i pres sulmet e Ramës. Takimi me Bashën dhe ftesa që më bëri

11/03/2021

Në intervistën e saj të parë si zëdhënëse e fushatës së Partisë Demokratike, Floriana Garo në ‘Çim Peka Live’ rrëfeu se si mori propozimin dhe ... Read More

Deputetja socialiste bëhet nënë për herë të dytë, ja emri i veçantë që ka zgjedhur Blerina Gjylameti

28/11/2020

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, është bërë nënë për herë të dytë.Ka qenë vetë Gjylameti e cila ka publikuar në rrjetet sociale fotografinë e ... Read More

VIDEO/  “Mos na vër në siklet”, në listat e kandidatëve të PD, Andi Lila përzihet nga stadiumi i Kavajës gjatë intervistës për News24, ja debati në fushën e blertë

18/11/2020

Ish-futbollisti i Kombëtares, tashmë pjesë e listave të Partisë Demokratike si kandidat për deputet në Kavajë Andi Lila është përzënë nga ‘Fusha e Vjetër’ e ... Read More

Blerina Gjylameti shtatzënë për herë të dytë? Deputetja shfaqet me barkun e rrumbullakosur

13/09/2020

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti duket se është në pritje të ëmbël për herë të dytë? Gjylameti ka ndarë në rrjete sociale disa fotografi ... Read More

Bardhi për letrën e gjashtë të Ramës: Shpresoj të jetë e fundit, je i pafuqishëm

28/05/2019

  Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi i është përgjigjur letrës së gjashtë publike të kryeministrit Edi Rama, duke shpresuar, siç thotë ai, ... Read More