Tag: pari

Agjenti i Maignan konfirmon Milanin! “Tani presim që…”

28/04/2021

Emri i Mike Maignan mbetet i pari në listë si zëvendësuesi i Gigio Donnarumma te porta e Milanit. Kuqezinjtë mund ta bllokojnë atë me 18 ... Read More

“Gati për fejesën e hallës”, Gëzimja publikon foton me të bukur me vajzën e saj

25/04/2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More

Gëzimja vishet në fustan plot me ngjyra, shfaqet si një zonjë e rëndë

10/04/2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More

A jeton bashkë me Remzien, Gëzimja më në fund zbulon gjithçka

25/03/2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More

Fustani qe kishte veshur Gëzimja mori gjithë vëmendjen në ditëlindjen e vajzës

17/03/2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More

Gëzimja publikon foto nga ditëlindja e vajzës, kanë organizuar festë madhështore

15/03/2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More

Gëzimja del për kafe me burrin dhe vajzën, shikoni si po duken

26/02/2021

Gëzimja është një personazh shumë i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More

Shkëndija e mbuluar e me veshje sportive, duhet ta shihni këtë stil të saj

05/02/2021

Shkendije Mujaj është vajza e cila së pari doli në skenë si këngëtare. Por, këndimin e la pas, duke u promovuar pastaj me format e ... Read More

Gezimja publikon foto nga dhoma e gjumit, mahnit me pamjen

29/01/2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More

Roberti sot feston ditëlindjen, shikoni si e uron Patrisi

28/01/2021

Robert Berisha është personazh shumë i njohur në vendin tonë. Së pari u bë i njohur si burri i Norës, e pastaj edhe si muzikant, ... Read More

Kjo është fotografia e Gëzimes që vazhdon të jetë më e shpërndara

25/01/2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More

Gëzimja del në rrugë e veshur si zonjë e rëndë, palltoja dhe kapelja e saj morën tërë vëmendjen

21/01/2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More