Tag: ofron

Donnarumma e tepron me kërkesa ndaj Milanit, kjo pritet të jetë skuadra e re e tij

08/04/2021

Donnarumma dëshiron 12 milionë euro në sezon, ka gjetur skuadrën që ofron një shumë të tillë. Milan ka dëshirë që të rinovojë kontratën me Gianluigi ... Read More

U zhbllokua rruga por a e dini kush e ndërtoi Kanalin e Suezit?

29/03/2021

Kanali iu ofron anijeve rrugë direkte. Kanali i Suezit është një kanal artificial në Egjipt që ka marrë vëmendjen botërore pasi një anije e vetme ... Read More

Riaola tradhëton Milanin, i ofron Barcelonës yllin Rosonerë

13/02/2021

Tradhtia e Raiolas, i ofron Barcelonës yllin e Milanit. Milan është duke hasur në vështirësi të mëdha për të arritur një rinovim me portierin e ... Read More

Me këtë përbërës, mund të çelni vetë ngjyrën e flokëve!

26/01/2021

Ka një mënyrë më të mirë që vjen direkt nga natyra. Industria kozmetike ofron pafund produkte kozmetike për të hapur ngjyrën e flokëve, por a ... Read More

Pagë marramendëse për Ramosin nga PSG-ja

25/01/2021

PSG-ja i ofron pagë marramendëse Ramosit. Nuk është vetëm Messi në planet e PSG-së. Presidenti Al-Khelaifi po punon gjithashtu për një synim tjetër: Sergio Ramos. ... Read More

“Bomba” e janarit: Real po e transferon yllin e Interit

20/01/2021

Real ofron Hakimin dhe 30 milionë euro për yllin e Interit. Florentino Perez ka në mendjen e tij një ide të jashtëzakonshme ku mund të ... Read More

“Bomba” e janarit: Piatek në Juventus

20/01/2021

Befason Juventusi, ofron shkëmbimin Bernardeschi – Piatek. Juventusi është duke konsideruar të ofrojë Federico Bernardeschin në shkëmbim për sulmuesin e Hertha Berlinit, Krzysztof Piatek. “Zonja ... Read More

Milan me mega ofertë Calhanoglut për të rinovuar kontratën

13/01/2021

Milani i ofron Calhanoglut katër milionë euro pagë në sezon për të rinovuar kontratën. Reprezentuesit e Hakan Calhanoglut janë takuar me Milanin dhe thuhet se ... Read More

Çfarë kërkuan shqiptarët në internet gjatë vitit 2020?

07/01/2021

Pavarësisht se platforma Google nuk e përfshin Shqipërinë në raportimin vjetor të trendeve të kërkimit, ajo ofron megjithatë të dhëna se për çfarë temash shqiptarët ... Read More

Real Madrid – Ramos, ky është lajmi i fundit

04/01/2021

Real Madridi i ofron Ramosit kontratën e re, spanjolli ende s’ka pranuar. Real Madridi para katër ditëve i ka ofruar kontratën e re kapitenit Sergio ... Read More

Ofertë për Vitin e Ri në Dubai, veç 8.8 milionë euro është nata!

21/12/2020

Një hotel në Dubai po u ofron klientëve paketa për pritjen e Vitit të Ri. “Veç” 8.8 milionë euro kushton oferta tri netë në këtë ... Read More

Juventus- PSG, po e bëjnë shkëmbimin e madh

30/11/2020

Juventusi ia ofron PSG-së Dybalan në shkëmbim të Icardit. Mauro Icardi mund të rikthehet dhe të luajë sërish në Serie A, pas aventurave të tij ... Read More