Tag: Nora

Të gjithë ndjekësit e saj mbetën ‘gojë hapur’, shikoni si e ka veshur Nora vajzën e saj

24/11/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Nora bën postimin e papritur, Roberti do të bëhet pishman për ndarjen nga ajo

13/11/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Nora bën ndryshimin e papritur në pamje, po duket komplet ndryshe

12/11/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Norës nuk po i ndalen dhuratat, sapo pranoi një shumë të veҫantë

09/11/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Kësaj pamje të Nora Istrefit nuk i reziston as ish-burri i saj, ky është reagimi i Robertit

05/11/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Roberti më në fund tregon surprizën që po përgatitë me Norën

04/11/2020

Roberti tregoi surprizën që po përgatitë me Norën. Prej kohësh, Nora Istrefi dhe Robert Berisha s’janë më bashkë, por janë ndër të pakëtat çifte të ... Read More

Ku është nisur me këtë veshje provokuese këtë mëngjes Nora Istrefi?

25/10/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Eliminohen Nora Gjakova dhe Flaka Hoxha nga ‘Grand Slami’ të Hungarisë

23/10/2020

‘Grand Slami’ i Hungarisë: Eliminohen Nora Gjakova dhe Flaka Hoxha. Janë eliminuar Nora Gjakova dhe Flaka Hoxha në Grand Slamin e Hungarisë. Të dy xhudistet ... Read More

Bashkohen Nora e Roberti, këngëtarja e konfirmon vet lajmin

21/10/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Nora ‘trondit’ rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës

19/10/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Nëna e Nora Istrefit përfundon në spital, ja si është gjendja e saj shëndetësore

22/09/2020

Nëna e dy këngëtareve të njohura, Nora dhe Era Istrefi është shtruar në spital dhe i është nënshtruar një operacioni. Lajmin e bëri me dije ... Read More

Bëmë mama të të ngjaj, Nora Istrefi publikon foton e ëmbël të nënës

22/08/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Nora Istrefi vazhdon të jetë tejet e përfolur në showbizz-in shqiptar.  Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan ... Read More