Tag: njohur

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Bora Zemani kur vallëzonte në emisionin ‘Fiks Fare’

19/01/2022

Dy moderatorët e njohur të Top Channel, Ed Manushi dhe Oriela Nebiaj kanë qenë të ftuar së fundmi në emisionin “Goca dhe Gra”. Ata kanë ... Read More

Ç’po kurdiset? Fifi shfaqet shumë pranë ish-bashkëshortit të Adrola Dushit(FOTO)

19/01/2022

Këngëtarja e njohur, Fifi është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë. Që nga momenti kur la shtëpinë e “Big Brother ... Read More

Egzona ‘zhduket’ në fustanin gjigant që ka veshur, këtij fustani nuk do t’i rezistonte asnjë femër!

19/01/2022

Egzona Muqiqi, është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit. Ajo ka kohë që është martuar me të dhe së bashku kanë tre fëmijë, shkruan ... Read More

Vdes gjatë skijimit aktori i njohur

19/01/2022

Humb jetën në një aksident tragjik aktori i njohur francez, Gasper Ulliel. Ai ndërroi jetë në moshën 37-vjeçare, pas një aksidenti fatal teksa ishte duke ... Read More

Humb jetën tragjikisht në një aksident me ski në moshën 37-vjeçare, Fituesi i dy çmimeve “Cesar”

19/01/2022

Aktori i njohur francez, Gaspard Ulliel ka ndërruar jetë të mërkurën në moshën 37-vjeçari pas një aksidenti me ski. “Ai vdiq në një aksident me ... Read More

“Tallavaja do të shkojë në Eurovision”/ Robert Aliaj bën opinionin e fortë për këngën që do të përfaqësojë Shqipërinë

19/01/2022

Artisti i njohur, Robert Aliaj ka shprehur opinionin e tij në lidhje me këngën që do të na përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision”. Gjatë një ... Read More

U martuan për herë të dytë, çifti i njohur turk në prag të divorcit

17/01/2022

Aktorja e njohur turke, Burcu Kiratli në muajin shkurt të vitit të kaluar është rimartuar me këngëtarin me origjinë shqiptare Sinan Akçil. Ata janë rikthyer ... Read More

Ermal Mamaqi konfirmon se të martën do të nisë aventurën, reagon menjëherë edhe Arabana Osmani, tregon VENDIMIN

15/01/2022

Aktori i njohur, Ermal Mamaqi, njoftoi me anë të një postimi në rrjetin social Instagram që do t’i bashkohet të martën Big Brother-it si banori ... Read More

Kështu dukej Arjola e lumtur në krahët e burrit të saj para dhjetë vitesh

15/01/2022

Ajo i ka rrëqethur të gjithë me historinë e saj. Aktorja e njohur Arjola Demiri është aktualisht pjesë e spektaklit Big Brother Vip. Gjatë kësaj ... Read More

E konfirmon, moderatori i njohur të martën hynë në shtëpinë e “Big Brother Vip”

15/01/2022

Moderatori i njohur njofton se do t’i bashkohet shtëpisë së famshme Moderatori i njohur, Ermal Mamaqi, ka thënë se të martën do të bëhet pjesë ... Read More

E kishte mbajtur të fshehur, Iva Tiço poston për herë të parë foto me partnerin dhe mori vëmendjen e të gjithëve

15/01/2022

Iva Tiço ka zbuluar për herë të parë një fotografi me të dashurin e saj. Gazetarja e njohur shqiptare në shkurt të vitit të kaluar ... Read More

A i mungoi Donaldi në ditëlindje? – Bora Zemani rrëfen gjithçka për herë të parë

15/01/2022

A i mungoi Donaldi në ditën e saj të lindjes? Moderatorja shumë e njohur e ekranit, Bora Zemani, festoi dy ditë më parë ditën e ... Read More