Tag: njihet

Mbesa e Shyhrete Behlulit nuk përmbahet më, ekspozon trupin e saj si peshk

12/01/2021

Vajza e Njomzës njihet tani thuajse nga të gjithë fansat e gjyshes. Elira Martinaj është mbesa e madhe e Shyhrete Behlulit e cila përflitet mjaft ... Read More

Mbahuni djema, Adea Pula ekspozon asetet e saj bombastike!

09/01/2021

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ... Read More

Kjo veshje e përditshme e Loredanës kushtoi plotë 3 mijë e 320 euro

03/01/2021

Sa kushton një veshje e përditshme e Loredanës Loredana njihet për dashurinë e saj ndaj veshjeve interesante. Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe ... Read More

Tuna sapo i bëri djalit një super-befasi për Vitin e Ri

31/12/2020

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna. Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare ... Read More

Ndryshojnë rrethanat, Leonora Jakupi këndon ‘live’ këngën e Adelina Ismailit

26/12/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, gjatë karrierës së saj në muzikë, njihet për një numër të madh hitesh. Së fundi, artistja ishte e ftuar ... Read More

Tuna e mërzitur pas ndarjes nga bashkëshorti? Kjo është përgjigja e saj

23/12/2020

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna. Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare ... Read More

Nuk mbledh mend Adelina, bën pirsing në një pjesë intime të trupit

20/12/2020

Adelina Tahiri ka zbuluar pirsingun e ri. Adelina Tahiri njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës, shkruan lajmi. Ajo vjen gjithmonë me stilin ... Read More

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Tuna bën veprimin që askush nuk e priste

19/12/2020

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna. Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare ... Read More

Pasi u nda nga burri, Shkenda Dubova bën veprimin e papritur

17/12/2020

Shkenda Dubova vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur. Ajo njihet si një femër tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Shkenda Dubova tashmë po ... Read More

Gjystes i ka humbur marrja, zhvishet para aparatit!

12/12/2020

Këngëtarja nga Ulqini njihet si një femër e cila nuk përton se ekspozuari trupin e saj. Që kur u bë fytyrë publike, kemi pasur rastin ... Read More

Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

20/11/2020

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil, shkruan ORAinfo. Jonida ... Read More

Adea Pula vishet ngushtë, ekspozon me shumi se ç’duhet

30/10/2020

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ... Read More