Tag: nisi

Einxhel paralajmëron banorët në BBV: “Donaldin nuk do e fal kurrë”

19/01/2022

“Donaldin nuk do e fal kurrë”, Einxhel paralajmëron banorët në BBV. Pas zinxhirit që nisi në spektaklin e mbrëmjes së kaluar nga Beatrix, Einxhel dhe ... Read More

Kampioni i botës, Briken Calja: Viti që lamë pas ishte vërtetë i artë/ Botërori, qershia mbi tortë

18/01/2022

Kampioni i Botës, Briken Calja, e nisi prononcimin e tij duke evidentuar ndryshimet e bëra në KOKSH, të cilat kanë shuar mosmarrëveshjet. “Dihet që në ... Read More

‘Asht e lëkurë’, Blerona Zeqiri habitë me pamjen në paraqitjen e fundit

18/01/2022

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë. Ani pse profesionin e saj e nisi në radio, ajo për publikun u ... Read More

E tepron Blerona, shkon në restorant pa riçipeta dhe me bluzë të hapur!

10/01/2022

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë. Ani pse profesionin e saj e nisi në radio, ajo për publikun u ... Read More

“Atë lopën treshe ta bëj me gruan e vet”/ Thellohet debati Monika-Ilir, aktorja e prekur nga batuta e balerinit

10/01/2022

Shoqëria e Monikës dhe Ilirit prej javësh ka pësuar një krisje. E gjitha nisi me faktin, se Monika nuk shpëtoi balerinin, por Beatrix në një ... Read More

Kështu nisi mëngjesi për Enxhin dhe Dagz-in, të përqafuar dhe në të njëjtin shtrat

05/01/2022

Të përqafuar dhe në të njëjtin shtrat, kështu nisi mëngjesi për Enxhin dhe Dagz-in. Marrëdhënia e Dagz-it dhe Einxhelit po komentohet shumë ditëve të fundit. ... Read More

E ndau nga e dashura, si nisi romanca mes Sheilas dhe Kledit

26/12/2021

Si nisi romanca mes dy ish-banorëve të BBV Këngëtarja Sheila Haxhiraj dhe modeli e sportisti Kledi Hysa, të cilët janë ish banorët e “Big Brother ... Read More

Tea Trifoni flet për lidhjen me djalin që kishte më pak lekë se ajo, tregon sikletin që ka patur

27/11/2021

Paratë, afrodiziaku më i mirë? Me këtë pyetje nisi pjesa e parë e emisionit “Goca dhe Gra”, ku katër moderatoret e njohura ishin ata që ... Read More

Ryva apo Mimoza, cila po duket me bukur në këtë veshje?

02/11/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Dikur vuante nga mbipesha, sot Blerona thekson belin e hollë

24/10/2021

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë. Ani pse profesionin e saj e nisi në radio, ajo për publikun u ... Read More

Kombëtarja U-17 në kualifikueset e Evropianit, Ervin Bulku: Kemi rivalë shumë të fortë, të marrim sa më shumë pikë

19/10/2021

Kombëtarja U-17 nisi këtë të hënë rrugëtimin në raundin kualifikues të “Europianit 2022” teksa 24 kuqezinjtë e thirrur nga trajneri Ervin Bulku janë grumbulluar në ... Read More

Ryva tregohet e zonja edhe në kuzhinë, me këtë gatim do t’iu shkrijë

12/10/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More