Tag: ngjarjes

Ilda Bejleri reagon pas intervistës së dëshmitarit në “Gazeta Shqiptare”: Paska ende njerëz të mirë!

15/02/2020

Moderatorja Ilda Bejleri ka reaguar pas dëshmisë në komisariat të personit që pa skenën e ngjarjes ku supozohet se ajo përplasi një grua të moshuar.Në ... Read More

Shqipëria dërgon ekip në Letoni për zbardhjen e shpërthimit ku vdiq ushtarakja

07/05/2019

Pas ngjarjes tragjike të së hënës, në bazën ushtarake kamp Adazi në Letoni, ministria shqiptare e Mbrojtjes ka nisur një task forcë me urgjencë drejt ... Read More

Kjo këngëtare hap natën e madhe të “Billboard Music 2019”

28/04/2019

Ajo po thyen rekord klikimesh dhe tani mund ta shohim në hapjen e ngjarjes së madhe "Billboard Music 2019". Këngëtarja e njohur Taylor Swift do ... Read More

Policia jep detaje të reja rreth vrasjes së trefishtë në Prishtinë

22/04/2019

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka dhënë detaje të reja rreth ngjarjes tragjikë që ka ndodhur sot në Prishtinë, ku kanë mbetur të ... Read More

Zbulohet pasuria e pafundme e Admir Murataj të sekuestruar nga Prokuroria

12/04/2019

Pas ngjarjes së ndodhur tre ditë më parë në Rinas, Prokuroria kërkon sekuestrimin e pasurisë së Admir Murataj. Ky i fundit mbeti i vrarë teksa ... Read More

Ngjarja e Galaxy Fold planifikohet për prill, telefoni do të vijë në sasi të limituar

27/02/2019

Samsung prezantoi telefonin e palosshëm Galaxy Fold më 20 shkurt, si pjesë e ngjarjes Galaxy S10 Unpacked. Telefoni pritet të vijë në dyqane më 26 ... Read More

Jordyn Woods tentoi ta mohonte aferën me Tristan Thompson gjatë ballafaqimit me Khloe Kardashian

24/02/2019

Khloe Kardashian ka marrë versione të ndryshme të ngjarjes së fundit nga Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kur u konfrontua me ta ndaras pas spekulimeve ... Read More

Detajet e vrasjes në Durrës, viktima u qëllua me pesë plumba

24/02/2019

Pak orë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të kësaj të diele në zonën e ish Kënetës, janë zbardhur detajet e ... Read More

KMSHK iu bën thirrje medieve të kenë kujdes gjatë raportimit me rastet e ndjeshme

07/02/2019

Këshilli i Mediave të Shkruara të Kosovës duke shprehur indinjatën e thellë me rastin e ngjarjes së rëndë në Drenas e që ka të bëjë ... Read More

Dosja e plotë e 13 vjeçares që u përdhunua nga i dashuri dhe shokët e klasës, historia nisi në Instagram

07/02/2019

Është publikuar ditën e sotme dosja e plotë e ngjarjes së rëndë që tronditi opinion publik në vend gjatë ditëve të fundit. Në dosje bëhen ... Read More

Rrëfimi i 20 vjeçares që kishte lidhje jashtëmartesore: Vinte në shtëpi kur vjehrri dhe vjehrra ishin në gjumë

29/01/2019

Pak ditë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në fshatin Bastar i Mesëm në Tiranë, ku u vra me mjete të forta 34-vjeçari Arben Gjeci, ... Read More

Galaxy S10: Samsung konfirmon përmirësime masive në jetëgjatësinë e baterisë dhe kualitetin e imazhit

25/01/2019

Samsung do të zbulojë gamën e telefonave të Galaxy S10 gjatë ngjarjes së tyre Galaxy Unpacked më 20 shkurt 2019. Telefonat Galaxy S10 të shitur ... Read More