Tag: ngjarë

Pse personat që mbajnë syze kanë më pak shanse të infektohen me Covid?

21/02/2021

Personat që mbajnë syze kanë më pak të ngjarë që të infektohen nga koronavirusi, sepse ata fërkojnë më pak sytë, sipas një studimi. Hulumtimet në ... Read More

“Mehmet Kosova” tregon se kujt i ka ngjarë vajza

02/12/2020

“Mehmet Kosova” flet për vajzën: Nuk i ka ngjarë askujt. Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet si “Mehmet Kosova” është bërë baba ... Read More

Kush vuan nga kjo sëmundje COVID-19,mund të shkaktojë simptoma të rënda

22/11/2020

Njerëzit që vuajnë nga diabeti kanë më shumë të ngjarë të infektohen me koronavirus, ku virusi mund të shkaktojë simptoma dhe komplikime të rënda tek ... Read More

Zbulohet prapaskena: Manchester City e ka seriozisht për Bannacer

12/11/2020

Ismael Bennacer ka të ngjarë të bëhet një emër i nxehtë për tregun transferues të Milan në fund të sezonit aktual. Futbollisti franko-algjerian, i marrë ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 22 qershor 2020

22/06/2020

Dashi Në gjysmën e parë të ditës ka shumë të ngjarë që të fokusoheni në problemet që do t’iu shqetësojnë. Në varësi se si ka ... Read More

Samsung Galaxy Fold do të lansohet në datat e ngjashme me iPhone 11

31/07/2019

Një raport i kohëve të fundit nga Koreja parashikon që Samsung ka të ngjarë të lansojë Galaxy Fold diku midis 18 dhe 20 shtator. Kjo ... Read More

Për paqe dhe rehati – sa më herët në shtrat

21/03/2019

Njerëzit që shkojnë në shtrat vonë dhe flenë më pak kanë më shumë të ngjarë të vuajnë nga ndjenjat e brengosjes dhe emocioneve të tjera ... Read More