Tag: nesërme

Sot vjen në Prishtinë kombëtarja e Suedisë për përballjen e nesërme

27/03/2021

Kombëtarja e Suedisë sot në Prishtinë për përballjen e nesërme. Kombëtarja e Suedisë dhe ajo e Kosovës pritet të përballen të dielën prej orës 20:45 ... Read More

Rikthehet Zeneli, i gatshëm për ndeshjen e nesërme ndaj Lorient

05/02/2021

Zeneli rikthehet nga lëndimi, i gatshëm për sfidën e nesërme. Arbër Zeneli është rikthyer nga lëndimi dhe është përfshirë në ekip për ndeshjen e nesërme ... Read More

Barcelona fton talentin 17-vjeçar për ndeshjen e nesërme

08/01/2021

Koeman fton talentin 17-vjeçar për ndeshjen e nesërme. Futbollisti i talentuar i shkollës së La Masias, Ilaix Moriba është përfshirë në skuadrën e Barcelonës për ... Read More

Lëndohet ylli i Real Madrid, mungon kundër Osasunës

08/01/2021

Lëndohet Jovic, nuk udhëton me skuadrën për ndeshjen e nesërme. Ka ndryshime planesh për Zinedine Zidane, pak para ndeshjes në udhëtim ndaj Osasunës, e cila ... Read More

Koronavirusi i djeg ëndrrën, Myrto Uzuni humbet duelin me Lionel Mesin në “Kamp Nou”

19/10/2020

Myrto Uzuni i pafat! Sulmuesi i Kombëtares, nuk do të jetë i gatshëm në sfidën e nesërme ndaj Barcelonës në “Kamp Nou”, pasi ka rezultuar ... Read More

Sipas Meri Shehut, këto shenja të horoskopit do martohen së shpejti

04/06/2020

Parashikimi i yjeve nga astrologia e njohur Meri Shehu për ditën e sotme dhe të nesërme… Dashi Sot mund të gjenden rezervat ekonomike e materiale ... Read More

Motorola One Action që lansohet nesër do të ketë kamera shumë të sofistikuara

17/08/2019

 Ditën e nesërme, do të kemi mundësi ta shohim shumë më afër Motorola One Action, që është dizajnuar që të rivalizojë me GoPro. Kjo pajisje ... Read More

Eskalojnë mediet serbe: Thaçi dhe Daut Haradinaj duhet të shkojnë në Hagë

12/05/2019

Mediat serbe kanë zgjedhur që në botimet e nesërme të gazetave të merren me politikanë kosovarë. Mediat në Serbi në faqet e para të gazetave ... Read More

MOST, mbi 1 500 vëzhgues për zgjedhjet presidenciale

20/04/2019

Alsat 2019-04-20T16:18:34+02:00 Asociacioni qytetarë Most zgjedhjet e nesërme presidenciale do t’i ndjekë me mbi 1500 vëzhgues. Me përzgjedhje të rastësishme ata do të shpërndahen në ... Read More

MOST do të vëzhgojë zgjedhjet me 1 500 vëzhgues në terren

20/04/2019

Alsat 2019-04-20T14:18:30+02:00 Asociacioni qytetar MOST do të monitorojë zgjedhjet e nesërme me më shumë se 1 500 vëzhgues. Në 1 160 vendvotime, të përzgjedhura sipas ... Read More

Regjim i veçantë qarkullimi sot për shkak të vizitës së nesërme të Ciprasit

02/04/2019

S A 2019-04-02T07:36:17+02:00 Për shkak të vizitës së nesërme të kryeministrit  grek Aleksis Cipras nesër nga ora 9:30 deri në orën 20 do të vendoset ... Read More

Regjim i veçantë trafiku për shkak të vizitës së Ciprasit

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T19:27:10+02:00 Për shkak të vizitës së nesërme të kryeministrit grek Aleksis Cipras nesër nga ora 9:30 deri në orën 20 do të vendoset një ... Read More