Tag: nënës

I vdiq nëna derisa ishte në koncert, Ramë Lahaj vjen me njoftimin e fundit

08/08/2021

Ramë Lahaj njofton për varrimin e nënës dhe falënderon dashamirët për ngushllimet Të shtunën e djeshme ( 7 gusht) u dha lajmi i hidhur se ... Read More

Sot feston ditëlindjen Gold AG, kaq vite ka mbushur

28/07/2021

Gold AG sot feston ditëlindjen e 35-të, ndan imazhin e bukur familjar pranë nënës, bashkëshortes dhe djalit. Reperi sot ka ditëlindjen. Gold AG, ka lindur ... Read More

Rita Ora e do ushqimin shqiptar, i kërkon nënës recetën për gjizë me speca

22/07/2021

Rita Ora në Los Angeles i kërkon nënës recetën për gjizë me speca. Kushdo që të jesh në jetë dhe kudo në botë të jesh, ... Read More

Genta Ismajli publikon foto me nënën e saj – duken si dy motra

09/05/2021

Dita e Nënës cilësohet si një festë që nderon nënën, atësinë, lidhjet e po ashtu edhe ndikimin e tyre në shoqëri. Kremtohet në ditë të ... Read More

Pas vdekjes së nënës, Melinda del me një mesazh të papritur

18/04/2021

Disa ditë pas vdekjes së nënës, Melinda Ademi vjen me mesazh për fansat e saj. Ka disa javë prej kur Melinda Ademi ka qënduar larg ... Read More

Disa ditë pas vdekjes së nënës, Melinda thyen heshtjen

18/04/2021

46 ditë pas humbjes së nënës, Melinda thyen heshtjen. Në fillim të muajit mars, nëna e këngëtares Melinda Ademi u nda nga jeta në moshën ... Read More

Fjalët më të ëmbëla të Erxhinas për ditëlindjen e nënës

14/04/2021

Erxhina shkruan fjalët më të mira për ditëlindjen e nënës. Erxhina tashmë është një fytyrë e njohur në mediat rozë. Ajo shumicën e kohës kalon ... Read More

Princi George dhe Princeshë Charlotte i kushtojnë mesazhe prekëse Princeshë Dianës: Babin e ka marrë malli shumë për ty!

15/03/2021

15 marsi, në shumë vende cilësohet si dita e nënës, një ndër to është dhe Britania e Madhe. Princesha Charlotte dhe Princi George, kanë bërë ... Read More

Remzie Osmani do t’iu rrënqeth me këto tri thënie për nënën

08/03/2021

Remzie Osmani ia dedikon nënës këto tri thënie kaq mbresëlënëse. Sot po shënohet 8 marsi- Dita nderkombëtare e gruas. Në Kosovë vëmendje marrin urimet drejtuar ... Read More

E bija hapave të Norës, shfaqet mahnitëse në këtë fustan të bukur

03/02/2021

E bija e Nora Istrefit, Renee Berisha, duket se po shkon hapave të nënës së saj. Është disejnatori i njohur, Valdrin Sahiti, ai i cili ... Read More

Ermali publikon foto në krahët e nënës, me këto fjalë i drejtohet asaj

14/01/2021

Këngëtari është shfaqur i lumtur pranë nënës së tij, Nerës. Në Instagram, ka publikuar imazhin teksa i ka shkruar disa fjalë me emocion. “Me shpirtin ... Read More

Roberti i pikëlluar për vdekjen e nënës, publikon imazhin me prekës që ka në telefonin e tij

12/01/2021

Robert Berisha publikon një foto të nënës së tij bashkë me Reneen. Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet ... Read More