Tag: nëna

Ndodh edhe kjo: Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

07/04/2021

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj. Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e ... Read More

Vjehrra zbuloi se e ka kaluar COVID-19 dhe kjo është gjendja e saj shëndetësore

28/03/2021

Xheraldina zbuloi se e ka kaluar COVID-19 dhe kjo është gjendja e saj shëndetësore. Nëna e Ledri Vulës duket se e ka kaluar COVID-19 tashmë. ... Read More

Nëna e Ledri Vulës e kalon koronavirusin

28/03/2021

Prezantuesja e njohur njëherësh nëna e reperit Ledri Vula, Xheraldina Vula e ka kaluar betejën me COVID-19. Ajo gëzon shëndet të plotë, siç ka treguar ... Read More

Learta sot festë te nëna, e dje te vjehrra

22/03/2021

Learta dje festë tek vjehrra e sot tek nëna. Dje festoi ditëlindjen e bashkëshortit. Duke u mbledhur e gjithë familja bashkë organizuan një festë mbrësëlënëse ... Read More

Learta publikon foto të para shumë vitesh me nënën e saj, kaq ndryshe dukeshin të dyja

13/03/2021

Learta Jakupi dhe nëna e saj Drita tashmë janë shumë të njohura për publikun. Të dyja janë vazhdimisht pranë ndjekësve të tyre, me postime të ... Read More

Albërije Hadërgjonaj prezanton nënën, kaq shumë i ka ngjarë

10/03/2021

Albërije Hadërgjonaj qenka ‘kryekëput” si nëna e saj. Albërije Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosovare e cila prej vitesh jeton në Shqipëri. Pas ndarjes nga ... Read More

Një zonjë e mbuluar, njihuni me vjehrrën e Feros

09/03/2021

Vajza e zbuluar e nëna e mbuluar- njihuni me vjehrrën e Feros. Arbenita Ismaili dhe Fero pas një lidhje disa vjeçare tani po bëhen prindër. ... Read More

Kaq e re duket nëna e motrave Istrefi, nuk dallon prej vajzave

09/03/2021

Nëna e motrave Istrefi s’po dallon prej vajzave. Suzana Tahirsylaj është nëna e Nores, Nites, Eres dhe Bledit. Ndonëse e la burri para shumë vitesh ... Read More

Miriam Cani përkujton nenën e vdekur me këto fjalë prekëse

07/03/2021

I vdiq nëna para 12 viteve, Miriam Cani kujton atë përmes këtij imazhi. Këngëtarja ka ndarë fotografinë me ndjekësit dhe fansat në rrjete sociale. Miriam ... Read More

Nëna Lude për vajzat: Edhe unë eksitohem kur i shoh ato lakuriq

05/03/2021

80-vjeçarja, Luleta Katazi, e njohur ndryshe si nëna Lule, ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live”, ku tregoi shumë histori nga jeta ... Read More

Leonora merr urimin më të mirë nga nëna

03/03/2021

Urimi që nëna i bëri Leonorës për ditëlindje. Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi, po feston ditëlindjen. Këngëtarja ka mbushur sot 42 vjet.Një urim të ... Read More

Festë e madhe në familjen e Leartës, por ajo nuk gjendet afër tyre në këto momente të bukura

22/02/2021

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju. Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo. Drita ... Read More